Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Anna Tworek-Skrzyszowska nową członkinią Zarządu Grupy iCEA

Anna Tworek-Skrzyszowska

Rada Nadzorcza Grupy iCEA powołała nowego członka Zarządu firmy. Została nim Anna Tworek-Skrzyszowska, która obejmie stanowisko członkini Zarządu ds. Operacyjnych.

Anna Tworek-Skrzyszowska w ramach swoich obowiązków będzie odpowiadać za wsparcie ekspansji zagranicznej i rozwój operacyjny spółek iCEA SEO Group India oraz iCEA Group North America. Ponadto, będzie uczestniczyć w projekcie iCEA Prime International, który pozwala właścicielom biznesów docierać ze swoją ofertą na rynek międzynarodowy.

Dzięki Annie Tworek-Skrzyszowskiej projekty międzynarodowe i ekspansyjne zyskają nieocenione wsparcie zarówno w bieżących procesach optymalizacyjnych, jak i planowaniu długofalowych działań marketingowych. Jej znajomość branży e-commerce oraz doświadczenie w kierowaniu kampanii reklamowych to gwarancja kompleksowego wsparcia nowych projektów w działaniach operacyjnych, taktycznych, strategicznych oraz promocyjnych – zapewnia Łukasz Nawrocki, CEO Grupy iCEA.

Anna Tworek-Skrzyszowska jest również Prezesem Zarządu autorskiej sieci reklamowej oraz wydawnictwa internetowego – Blue Whale Press. Rozrastanie się struktur Zarządu oznacza dla Grupy iCEA jeszcze dokładniejszą niż dotychczas lokalizację punktów krytycznych oraz projektowanie i wdrażanie działań naprawczych, których celem jest stworzenie wzorcowych szablonów wejścia na rynki zagraniczne.

Cenię sobie różnorodność  i wyzwania, nie obawiam się żadnej tematyki, a każdy kolejny projekt traktuję jak nową przygodę. .Jestem osobą bardzo dokładną i zaangażowaną we wszystko, co robię, dlatego osiągam wyniki, które są dla mnie mobilizacją do dalszych działań. Za podstawę sukcesu uważam dobrą organizację pracy i bieżącą komunikację na każdym etapie – komentuje Anna Tworek-Skrzyszowska, członkini Zarządu Grupa iCEA.

***

Grupa iCEA

 Grupa iCEA jest częścią holdingu Digital Now! i pierwszą agencja SEO360 w Polsce, która działa na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Specjalizuje się w pozycjonowaniu stron, zarządzaniu Google Ads, content i social media marketingu oraz audycie i badaniach UX. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi ekspertów ich klienci osiągają czołowe pozycje w wyszukiwarkach. Grupie iCEA zaufały m.in. takie firmy jak PZU, Bielenda czy KKS Lech Poznań.

https://www.grupa-icea.pl/