Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Motoryzacja Reklama

Autopay w aplikacji Banku Millennium – automatyczna płatność za autostradę

Autopay firmy Blue Media już wkrótce zostanie udostępniona w aplikacji mobilnej banku Millenium. Co to jest Autopay i w jaki sposób ułatwi on klientom banku przejazdy autostradą?

Co to jest Autopay?

Autopay to usługa, która już niedługo będzie dostępna w aplikacji mobilnej banku Millennium. Dzięki niej klienci, będą mogli przejechać odcinek autostrady bez konieczności zatrzymywania się na bramkach. Opłata za przejechane kilometry zostanie automatycznie pobrana przy zjeździe z autostrady. Usługa działa obecnie na autostradzie A1, a już niedługo dostępna będzie także na autostradzie A4. Użytkownicy aplikacji mobilnej, dostęp do usługi uzyskają wraz z nową aktualizacją aplikacji mobilnej banku Millennium.

Rejestracja do usługi Autopay

Jak zarejestrować się do usługi Autopay? Jak zapewnia bank, czynność ta jest bardzo prosta. W tym celu należy wybrać opcję Transport – Autostrady i podać dane pojazdu którym będziemy przebywać dany odcinek. Następnie należy wskazać konto lub kartę kredytową z której ma zostać pobrana opłata. Jednorazowa rejestracja wystarcza, aby skorzystać z usługi wielokrotnie. Kierujący pojazdem nie musi już pobierać biletu, ponieważ system automatycznie zidentyfikuje pojazd i podniesie szlaban.

– Dotychczas klienci mogli m.in. zapłacić za parking w aplikacji mobilnej czy kupić za jej pośrednictwem bilet komunikacji miejskiej. Teraz poszerzamy wachlarz usług o automatyczną płatność za autostrady, więc klient nie będzie musiał instalować w swoim smartfonie dodatkowej aplikacji. Usługa będzie rozwijana o dodatkowe funkcje, m.in. możliwość generowania faktur – dodaje przedstawiciel Banku Millennium.

Usługa Autopay dostępna będzie wraz z nową wersją aplikacji mobilnej tj 4.34, zarówno dla klientów indywidualnych jak i właścicieli małych oraz średnich firm posiadających zarejestrowane pojazdy w naszym kraju.

Powiązane artykuły

Konto osobiste w Banku Millennium – Konto 360° Student i Junior

teoriabiznesu.pl

Bank Millennium z programem Dobry Start

teoriabiznesu.pl

Bank Millennium udostępnia klientom możliwość złożenia wniosku w ramach programu Rodzina 500+

teoriabiznesu.pl