Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

W Banku Millennium złożymy wnioski o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy już dostępne w Banku Millennium

Rodzice dzieci między 12 a 35 miesiącem życia mogą już składać wnioski o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy w aplikacji mobilnej oraz systemie internetowym Banku Millennium. Wkrótce bank wprowadzi również możliwość wnioskowania o świadczenie 500+ do swojej aplikacji mobilnej.

 Jesteśmy w gronie pierwszych banków, które umożliwiają złożenie wniosku o RKO. Coraz więcej naszych klientów loguje się do konta już tylko na telefonie, dlatego wnioski udostępniamy w aplikacji mobilnej. Od lat realizujemy projekty z administracją publiczną i aktywnie wspieramy budowanie społeczeństwa cyfrowego. Nasi klienci mogą korzystać z Profilu Zaufanego, logować się do PUE ZUS czy składać wnioski o świadczenia 500 plus i 300 plus. Wkrótce nowe wnioski o 500 plus udostępnimy również w naszej aplikacji – mówi Halina Karpińska, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej Banku Millennium.

 Od nowego roku ruszył Rodzinny Kapitał Opiekuńczy (RKO), program rządowy w obszarze wsparcia rodziny. W ramach programu rodzice mogą skorzystać ze świadczenia na drugie i kolejne dziecko w rodzinie w wieku od pierwszego dnia miesiąca, w którym dziecko ukończy 12. miesiąc, do ostatniego dnia miesiąca, w którym dziecko kończy 35. miesiąc życia.

Więcej informacji na stronie Banku Millenium

Powiązane artykuły

“Klik gotówka” – Nowa oferta kredytu konsolidacyjnego Banku Pekao

teoriabiznesu.pl

Bank Millennium udostępnia klientom możliwość złożenia wniosku w ramach programu Rodzina 500+

teoriabiznesu.pl

Bank Pocztowy promuje transakcje kartą stokenizowaną

teoriabiznesu.pl