Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

BNP Paribas nawiązał współpracę z Booksy – krok w stronę klienta

Bank BNP Paribas

Bank wprowadza nową opcję umożliwiającą klientom umawianie na spotkania za pomocą aplikacji.

BNP Paribas nawiązał współpracę z aplikacją Booksy, która do tej pory była kojarzona głównie z branżą health & beauty. Do niedawna umożliwiała użytkownikom umawianie się do fryzjera, Barbera czy np. kosmetyczki. Aktualnie powiększa się o coraz nowe firmy, niezwiązane z branżą urody. Korzystanie z serwisu Booksy jest bezpłatne. Aplikację można pobrać ze sklepu Play w przypadku Androida lub iTunes w systemie iOS. Można także korzystać ze strony internetowej serwisu. Współpracującym z nią firmom aplikacja umożliwia zarządzanie rezerwacjami poprzez umawiane tam wizyty.

BNP Paribas nawiązuje współpracę z Booksy

Pierwszym bankiem, który nawiązał współpracę z Booksy jest właśnie BNP Paribas. Jego klienci na spotkanie umówią się właśnie za pomocą aplikacji. Korzystanie z infolinii, czy stanie w kolejkach nie będzie już zatem konieczne. Wizytę możemy wybrać w każdym oddziale banku. Aplikacja umożliwia szybkie znalezienie oddziału w promilu 10 kilometrów. Jeśli wynik wyszukiwania nic nie pokaże, dystans się zwiększa. W ofercie istnieje również możliwość umówienia spotkania w języku migowym. Osoby zainteresowane wskazują oddział, w którym chcą się spotkać z doradcą. Mają one odpowiednie oznaczenia w postaci migających dłoni. Dzięki temu klienci z dysfunkcją słuchu mogą ograniczyć stres związany z późniejszym spotkaniem w placówce.

Umawianie spotkań za pomocą aplikacji Booksy

Standardowe umawianie na wizytę jest bardzo proste. Należy w pierwszej kolejności pobrać na telefon aplikację Booksy i wyszukać zakładkę z usługami finansowymi lub wejść na stronę internetową (https://booksy.com/pl-pl/s/bnp-paribas/). Następnie trzeba wybrać najbliższy oddział banku oraz planowany temat spotkania. Po rezerwacji wybieramy datę i godzinę, a następnie potwierdzamy umówione spotkanie. Potwierdzenie rezerwacji otrzymamy na podany e-mail. Bank informuję jednocześnie, iż klient może umówić się na wizytę maksymalnie 2 tygodnie przed wybranym terminem, minimalnie zaś 24 godziny. Zmiany terminu należy dokonać nie później niż pół godziny przed wizytą. Anulować spotkanie możemy natomiast w każdej chwili, nawet 5 minut przed jego rozpoczęciem.

BNP Paribas dzięki współpracy z Booksy umożliwia klientom bezpieczniejsze i wygodniejsze ustalenie wizyty. Na swojej stronie bank podaje dodatkowe informacje i udziela odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z nowo wprowadzoną opcją.

Opracowała Emilia Niedbała

Powiązane artykuły

Przedsiębiorco, odbierz nawet 1700 zł premii od Credit Agricole

teoriabiznesu.pl

Bank Pocztowy promuje transakcje kartą stokenizowaną

teoriabiznesu.pl

Alior Bank ostrzega przed fałszywymi mailami i wiadomościami SMS

teoriabiznesu.pl