Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Blisko ludzi

Czy 15 sierpnia sklepy i kina są otwarte?

sklepy

W sobotę, tj 15 sierpnia 2020 roku przypada Święto Wojska Polskiego. Poniżej sprawdzimy, czy w ten dzień sklepy są otwarte oraz czy 15 sierpnia kina takie jak Multikino i Cinema City są czynne. Zobaczymy także, jakie są godziny otwarcia poszczególnych placówek i czy takie sklepy jak Biedronka, Lidl i Żabka będą otwarte.

Czy 15 sierpnia sklepy będą otwarte?

W których sklepach uda nam się zrobić zakupy? Dla kupujących święto przypadające na 15 sierpnia może stanowić problem w dokonaniu zakupów. Chodzi w szczególności o sklepy o dużej powierzchni, takie jak na przykład Biedronka, Lidl lub Kaufland. Z powodu przypadającego święta, sklepy te będą zamknięte i nie zrobimy tam zakupów. Warto przypomnieć o zbliżającej się niedzieli bez handlu, która także ograniczy zrobienie zakupów w w/w sklepach.

Gdzie zatem zrobimy zakupy 15 sierpnia?

W Święto Wojska Polskiego zakupy zrobimy w sklepach takich jak Żabka, Freshmarket i tym podobne. Nie wszystkie jednak placówki będą otwarte, a zależy to tylko i wyłącznie od właścicieli danego sklepu. Warto zaznajomić się z godzinami otwarcia, ze względu na indywidualne ustalanie grafików.

Warto zaznaczyć, że najbliższa niedziela, tj 16 sierpnia jest niedziela bez handlu. Warto zaopatrzyć się już wcześniej w potrzebne artykuły.

A co z kinami?

15 sierpnia kina będą czynne

Osoby chcące wybrać się kina skorzystają z repertuarów, których lista jest dostępna na oficjalnych stronach obiektów. Cinema City i Multikino będą otwarte i możliwe będzie obejrzenie filmu. Dokładny opis i godziny repertuarów dostępnych 15 sierpnia, znajdziemy na oficjalnych stronach. Warto zaznaczyć, że kina znajdujące się w centrach handlowych mogą działać z ograniczeniami.

Oficjalna strona Cinema City: https://www.cinema-city.pl

Oficjalna strona – Multikino – https://multikino.pl/

Powiązane artykuły

Multikino w Forum Koszalin w nowej odsłonie      

teoriabiznesu.pl

Dziennie w Żabcie więcej klientów niż mieszkańców Warszawy

teoriabiznesu.pl

Kasy fiskalne DELIO z „błędem zegara”. Multikino radzi sobie z problemem

teoriabiznesu.pl