Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Firma SOFTSWISS otwiera w Polsce drugie centrum programistyczne

Firma SOFTSWISS otwiera w Polsce drugie centrum programistyczne – tym razem podbija Warszawę

Firma SOFTSWISS otwiera w Polsce drugie centrum programistyczne – tym razem podbija Warszawę

Międzynarodowa firma produktowo-technologiczna SOFTSWISS w dalszym ciągu zwiększa swoją obecność na polskim rynku IT. Kilka dni temu jeden z wiodących światowych producentów oprogramowania dokonał otwarcia drugiego centrum programistycznego, tym razem w Warszawie. Jeśli pierwszy oddział w ciągu dwóch lat istnienia w Poznaniu osiągnął wynik ponad 300 zatrudnionych pracowników, to czego można będzie się spodziewać po stolicy?

Nowe, komfortowe, w pełni wyposażone centrum programistyczne znajduje się w ścisłym centrum miasta, w prestiżowej dzielnicy biznesowej. Jego otwarcie było tylko kwestią czasu, gdyż firma głośno dała o sobie znać w Polsce, błyskawicznie rozwijając centrum programistyczne w Poznaniu.

– W naszej firmie na całym świecie pracuje ponad 1400 osób. I zawsze podkreślaliśmy fakt,  że w SOFTSWISS dobrze funkcjonuje system pracy zdalnej. Jednakże wiele osób chciałoby od czasu do czasu bywać w biurze i móc rozmawiać z kolegami na żywo – opowiada dyrektor ds. personalnych SOFTSWISS Julia Onczewa. – Duża część naszego zespołu z Polski mieszka w Warszawie lub na przedmieściach stolicy,  dlatego idea otwarcia nowego centrum programistycznego wyszła w pierwszej kolejności od samych pracowników. Pomysł szybko podchwycił Zarząd, ponieważ poszerzenie działalności na polskim rynku wchodziło w ich plany na ten rok. Tak powstało nasze drugie biuro.

Obecnie w warszawskim oddziale firmy produktowo-technologicznej pracuje już 100 osób.  Polska w dalszym ciągu pozostaje priorytetowym rynkiem do zatrudniania nowych pracowników w SOFTSWISS. Firma wciąż jest gotowa przyjmować zarówno programistów,  jak i innych potrzebnych jej specjalistów (Project Manager, Financial Manager, Technical writer, HR Business Partner  i innych) w dogodnej dla nich lokalizacji – w Poznaniu lub w Warszawie.

O SOFTSWISS

SOFTSWISS – międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem w pracy na polskim rynku i z oficjalnymi przedstawicielstwami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Firma zatrudnia ponad 1400 osób. SOFTSWISS jako pierwsza firmą na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online.

W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe kategorii „Najlepsze miejsce pracy roku” i nagrodę SIGMA CIS w kategorii „Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta na International Gaming Awards (IGA) i „Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS byli zwycięzcami w kategoriach „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” i „Pracownik roku”.

Powiązane artykuły

SOFTSWISS w niestandardowy sposób szuka w Polsce nowych pracowników

teoriabiznesu.pl

Znamy wyniki prestiżowej premii 5 Star Top 20 Awards z branży IT

teoriabiznesu.pl

SOFTSWISS uznana za najlepsze miejsce pracy 2022 roku

teoriabiznesu.pl