Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Reklama

Intellias wyróżniony nagrodą 2023 Europe PMO of the Year    

Intellias wyróżniony nagrodą 2023

Intellias, globalny partner technologiczny z biurami w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Łodzi, zdobył nagrodę 2023 Europe PMO of the Year. PMO Global Alliance uznało Intellias Project Management Office (PMO) za najlepsze w Europie, podkreślając niezachwiane zaangażowanie firmy w doskonałość i innowacje w zarządzaniu projektami oraz oznaczając, że Intellias PMO znajduje się obecnie w pierwszej czwórce na świecie.   

Coroczne nagrody PMO Global Awards honorują najlepsze zespoły PMO na świecie, w tym w Afryce, Azji i Pacyfiku, Europie i obu Amerykach. W tym roku proces oceny obejmował ocenę Komisji Sędziowskiej, składającej się z 398 doświadczonych liderów PMO i ekspertów ze 123 krajów. Kryteria obejmowały ścieżkę PMO, obsługę klienta, najlepsze praktyki, innowacje, zaangażowanie społeczności i wartości. Intellias PMO zostało wyróżnione w dwóch kategoriach: Zwinność i strategie hybrydowe oraz Rozwój kompetencji.  

Intellias PMO stanowi rdzeń strategii zarządzania projektami firmy, koordynacje i standaryzację projektów. Od momentu powstania w 2018 r. znacznie ewoluowało, przekształcając się w strategiczne PMO i ogólnofirmowe Center of Excellence. 

Wpływ PMO na Intellias jako organizację i jego zaangażowanie w ciągłe doskonalenie są widoczne poprzez liczne inicjatywy i przyjęcie najlepszych praktyk, a także innowacyjny IDEAbook (Intellias Delivery Excellence Accelerator), umożliwiający klientom Intellias budowanie najlepszych praktyk w różnych branżach.   

„To wyróżnienie podkreśla nasze zaangażowanie i doskonałość w wydajnej i skoordynowanej pracy, wykorzystując procesy i zautomatyzowane narzędzia do skutecznego nadzorowania wewnętrznych programów i projektów dla naszych klientów. Odzwierciedla również wysiłek wszystkich naszych pracowników. 

Patrząc w przyszłość, w miarę jak Intellias rozszerza swoją globalną obecność i podejmuje się coraz bardziej skomplikowanych projektów, PMO nadal będzie utrzymywało najwyższe standardy jakości i wydajności. Naszym celem jest dalszy rozwój jako Project Management Center of Excellenc w całej firmie, wsparcie większej integracji między różnymi obszarami działalności przy jednoczesnym wprowadzaniu usprawnień organizacyjnych i opracowywaniu kluczowych wskaźników efektywności”, – Oleksii Shebanov, Head of PMO w Intellias

O Intellias

Intellias jest globalnym partnerem technologicznym dla przedsiębiorstw z listy Fortune 500 i najlepszych organizacji, pomagając im przyspieszyć tempo zrównoważonej cyfryzacji. Intellias umożliwia firmom działającym w Europie i Stanach Zjednoczonych, a także w regionach MENA i APAC, wprowadzanie innowacji na dużą skalę. Firma została wyróżniona na liście Global Outsourcing 100 przez IAOP, uznana przez Inc. 5000, a także wyróżniona przez Forbes i GSA UK Awards. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu Intellias jest nastawiony na zapewnienie trwałego sukcesu klientom na ich drodze do wartości.

O PMO Global Alliance i PMO Global Awards 

PMO Global Alliance została założona w 2017 roku i szybko rozprzestrzeniła się na całym świecie, stając się największą i najbardziej odpowiednią globalną społecznością PMO  (Project Management Offices) i specjalistów PMO. Aktywnymi członkami organizacji są eksperci w ponad 100 krajach. Nagrody PMO Global Awards to największe i najbardziej prestiżowe światowe nagrody dla PMO, projektów i specjalistów PMO, honorujące