Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Reklama Startupy

Kampania crossmediowa „Cyberbezpieczna firma”

I stało się! Dziś wystartowała pierwsza edycja kampanii crossmediowej Cyberbezpieczna firma. W Gazecie Wyborczej możecie znaleźć dodatek tematyczny od wydawnictwa Space Press. Organizatorzy wiedząc, iż żyjemy w czasach, które wymagają od przedsiębiorców wpisania praktyk cyberbezpieczeństwa w standardy firmy, postanowili stworzyć projekt mający na celu uświadomienie przedstawicieli biznesu.

Celem kampanii jest zwiększenie świadomości oraz przekazanie przedsiębiorcom informacji o cyber zagrożeniach w biznesie, wskazanie rozwiązań, dzięki którym poprawią bezpieczeństwo danych, oraz wymienienie trendów i nowinek na rynku.

Do kogo więc kierowana jest kampania? Przede wszystkim do przedsiębiorców mających na uwadze bezpieczeństwo firmowych informacji oraz dążących do zabezpieczenia know-how, świadczonych usług lub proponowanych produktów.

Partnerami kampanii są CNS Outsorcing IT oraz Watch Guard, którzy wskazują, jak i dlaczego możemy zapewnić swoim pracownikom bezpieczeństwo w Sieci.
Mecenasem kampanii został Willis Towers Watson, dający do myślenia, czy można zabezpieczyć swoją firmę przed cyberatakiem.

Więcej informacji w dodatku tematycznym oraz na stronie http://spacepress.pl/

Powiązane artykuły

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci i Pepco rozwijają projekt „Cyfrolatki”.

teoriabiznesu.pl

Security Days 2020, czyli bezpiecznie o cyberbezpieczeństwie

teoriabiznesu.pl

Kampania crossmediowa – Cyberbezpieczna firma

teoriabiznesu.pl