Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Klienci E100 rozliczą tankowanie na stacjach paliw MOYA za pomocą aplikacji.  

moya stacja

E100, międzynarodowy dostawca kart paliwowych i usług związanych z transportem oraz Anwim S.A., właściciel ponad 450 stacji paliw MOYA podpisali umowę o rozszerzeniu współpracy. Dzięki niej klienci E100 mogą, za pomocą aplikacji, rozliczyć transakcje za tankowanie paliwa bezpośrednio przy dystrybutorze nie korzystając z systemów kasowych i terminali.

Kierowcy posługujący się aplikacją E100 Mobile z aktywną funkcjonalnością E100 Mobility mogą korzystać z wygodnego, sposobu tankowania za pomocą smartfonu na stacjach MOYA. Sam proces tankowania przebiega błyskawicznie i wymaga tylko kilku kliknięć w telefonie z włączoną aplikacją. Wystarczy: wybrać stację, następnie dystrybutor, kiedy aplikacja zaproponuje rozpoczęcie tankowania – fizycznie zatankować i po zakończeniu potwierdzić to w aplikacji. Kierowca może ruszać w dalszą podróż lub wykorzystać czas na większe zakupy w sklepie.

– Naszym celem jest tworzyć produkty, dzięki którym biznes naszych Partnerów i Klientów staje się bardziej mobilny. E100 Mobility to funkcjonalność aplikacji, która w zasadniczy sposób upraszcza, przyspiesza i czyni bardziej bezpiecznym proces tankowania pojazdów na stacjach paliw. To nowy, cyfrowy etap współpracy między naszymi firmami i jesteśmy bardzo zadowoleni, że razem z siecią stacji paliw MOYA zmieniamy branżę paliwową w Polsce. To znakomita informacja dla klientów obu firm. – mówi Natallia Ilyenia, Head of Remote Payments w E100.

– Z naszego punktu widzenia współpraca z E100 to odpowiedź na rosnącą popularność cyfrowych, mobilnych rozwiązań branży paliwowej. Obserwujemy na naszych stacjach, że korzystanie z tej nowości w rozliczaniu transakcji za tankowanie jest proste i intuicyjne dla kierowców – po wybraniu stacji wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji. – komentuje Andrzej Kisała, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Flotowej w Anwim S.A.

E100 planuje rozwijać funkcjonalność E100 Mobility oraz zwiększać sieć jej akceptacji w Polsce oraz w kilkunastu krajach Europy. Na koniec lutego 2024 w sieci akceptującej rozliczenia za tankowanie za pomocą aplikacji było ponad 1200 stacji paliw w Polsce i Europie.

O E100
E100 jest międzynarodową firmą – emitentem własnych kart paliwowych i multiserwisowym dostawcą zaawansowanych technologii na styku mobilności, finansów i IT dla podmiotów posiadających flotę pojazdów. Firma ma gotowe rozwiązania zarówno dla dużych podmiotów, jak i małych, nawet jednoosobowych działalności. E100 działa z powodzeniem na rynku od ponad 20 lat nieustannie się rozwijając. Z usług firmy korzysta ponad 18 000 firm, które mają do dyspozycji ponad 14 000 stacji paliw będących w sieci akceptacji w 32 krajach Europy i Azji.

O Anwim S.A.
Anwim S.A. to jedna z największych, niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce i operator najdynamiczniej rozwijającej się sieci stacji paliw MOYA. Dzięki zdobytym doświadczeniom, profesjonalizmowi i sprawnemu zarządzaniu firma z sukcesami prowadzi hurtową sprzedaż oraz dystrybucję paliw na terenie całego kraju. Anwim S.A. to również właściciel ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA. Wszystkie stacje spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Pod marką MOYA działają nowoczesne i funkcjonalne stacje paliw i sklepy wielobranżowe typu convenience. Na zdecydowanej większości stacji znajduje się koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA.