Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Lato owocuje…nagrodami! – Focus Park w Rybniku zaprasza

Lato owocuje nagrodami

Uff…jak gorąco! W taką pogodę któż z nas nie marzy o plaży? Lub o zanurzeniu się w orzeźwiającej wodzie basenu? Podczas gdy Ty rozważasz gdzie wybrać się w słoneczny weekend, Focus Park pomyślał o plażowych gadżetach i za zrobione zakupy wręczy kolorowe plażowe ręczniki.

26 i 27 czerwca, w godzinach od 12:00 do 19:00 w specjalnie przygotowanym punkcie na parterze galerii (w sąsiedztwie sklepów Empik i C&A), za zrobione zakupy będzie można odebrać oryginalny ręcznik plażowy wykonany z wysokiej jakości materiału. Ręczniki dostępne będą w trzech różnych wariantach kolorystycznych, tak aby każdy klient mógł dobrać najodpowiedniejszy dla siebie wzór.

Zadbaj o relaks w dobrym stylu

Plażowy ręcznik nie może być nudny! Ręcznik od Focus Park to limitowana edycja o unikalnym wzornictwie i energetycznych barwach lata. Ręczniki dostępne są w trzech wzorach, każdy o wymiarze 70 x 140 cm, wykonane z wysokogatunkowego, bardzo chłonnego materiału. Do rozdania będzie aż 300 ręczników!

Jak otrzymać prezent?

Plażowy ręcznik otrzyma każdy klient, który w dniach akcji zrobi zakupy na terenie galerii za kwotę minimum 150 zł brutto (rozłożoną na maksymalnie dwóch paragonach) i zarejestruje paragon w punkcie obsługi akcji. Każdego dnia akcji do odebrania będzie 150 ręczników, a prezenty będą rozdawane do wyczerpania zapasu. Jedna osoba będzie mogła odebrać tylko jedną nagrodę.

POMOC MA MOC!

Biorąc udział w naszych akcjach – pomagasz potrzebującym!

 Akcja „Lato owocuje…nagrodami” połączona jest z akcją charytatywną organizowaną przez centrum handlowe Focus Park. Klienci otrzymujący nagrody, będą mogli zagłosować na jedną z trzech organizacji charytatywnych, którym centrum przekaże finansowe wsparcie. Oto one:

  1. Fundacja wspierająca potrzebujące dzieci „Miej serce” (https://fundacjamiejserce.pl/), która pomaga i wspiera swoich podopiecznych poprzez realizację takich zadań jak np. turnusy rehabilitacyjne, niezbędne lekarstwa, sprzęt medyczny czy pomoc specjalistów.
  2. Stowarzyszenie na rzecz bezdomnych zwierząt „Koty, psy i my” (https://www.facebook.com/Wodzislawskiepsyikoty) – stowarzyszenie zrzesza wolontariuszy dobrej woli, którzy niosą pomoc w codziennej opiece nad zwierzętami w przytulisku w Wodzisławiu Śląskim oraz koordynują wszelkie inne działania mające na celu ochronę bezdomnych zwierząt.
  3. Fundacja „Jestem głosem tych, co nie mówią” (https://www.facebook.com/FundacjaJestemGlosem) – organizacja non profit zaangażowana w pomoc potrzebującym zwierzętom. Działalność fundacji polega m.in. na: wyłapywaniu i kastrowaniu kotów wolnożyjących, leczeniu zwierząt chorych, potrąconych, skrzywdzonych, przygotowaniu do adopcji, poszukiwaniu odpowiedzialnych domów, podejmowaniu interwencji w przypadkach znęcania się nad zwierzętami.

Kolejne szanse na oddanie głosu pojawią się podczas następnych akcji organizowanych przez CH Focus Park w drugim półroczu tego roku.

Finał akcji charytatywnej przewidziany jest na grudzień 2021 roku. Każda z organizacji otrzyma pomoc finansową, a jej wysokość będzie zależna od liczby uzyskanych głosów:

  • Za zajęcie I miejsca – kwota 3.000,00 zł
  • Za zajęcie II miejsca – kwota 2.000,00 zł
  • Za zajęcie III miejsca – kwota 1.000,00 zł

Klienci biorący udział w akcjach marketingowych Focus Park, dokładają swoją cegiełkę do pomocy najbardziej potrzebującym.

Regulaminy akcji promocyjnej „Lato owocuje…nagrodami” oraz akcji charytatywnej w całości zamieszczone są na stronie www.focuspark.pl.

Zapraszamy!

DODATKOWE INFORMACJE

O centrum handlowym

Focus Park to wiodące centrum handlowe w Rybniku, które oferuje swoim klientom 66 sklepów i punkty usługowe, Multikino z siedmioma salami oraz parking na 320 miejsc. Wśród kluczowych najemców znajdują się takie marki, jak: Media Expert, Deichmann, C&A, Rossmann, Empik, Bershka, Stradivarius, Medicine, Smyk, Martes Sport, CCC i wspomniane Multikino. Rybnickie centrum ma trzy kondygnacje handlowe oraz powierzchnię najmu 17 600 mkw.

Centrum Handlowe Focus Park powstało w 2007 roku na terenie dawnego browaru w Rybniku. Jego niezaprzeczalnymi atutami są: lokalizacja w centrum miasta, niebanalna architektura oraz bogata, zróżnicowana oferta marek, które nie są dostępne w innych rybnickich galeriach.