Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Nowoczesny House w Avenidzie Poznań – gratka dla miłośników mody

house avenida

Inspirujący, przestrzenny, jasny – to cechy salonu House w Avenidzie Poznań. Należąca do sieci LPP marka z dumą ogłosiła otwarcie swojego sklepu w nowej lokalizacji i nowej aranżacji.

Przeniesiony na pierwsze piętro salon House w nowej i powiększonej o 250 m.kw. odsłonie zajmuje przestrzeń 705 m.kw. Wystrój podkreśla młodzieżowy charakter marki. Inspirację czerpano z kultury pop, co zaowocowało ekspresyjnym stylem i energią przestrzeni. W aranżacji wnętrza zastosowano charakterystyczne tekstury oraz oryginalne formy mebli, które dodały salonowi dynamiki, podczas gdy liczne akcenty świetlne lekkości i trójwymiarowości. Jesteśmy przekonani, że nowa przestrzeń marki House zainspiruje klientów Avenidy do odkrywania świata mody i sprawi, że poczują się komfortowo – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

House nie tylko proponuje najnowsze trendy połączone z casualowym stylem, ale również inspiruje do eksperymentowania i świadomego kształtowania własnego wizerunku. Marka działa na rzecz zrównoważonej przyszłości w modzie, dbając o jakość przyjazną środowisku i angażując się w analizę trendów oraz uczestnictwo w targach tkanin. Kolekcje House powstają w oparciu o obserwacje stylu wielkomiejskiej ulicy, popkultury oraz trendów w mediach społecznościowych, muzyki i sztuki. Marka nieustannie słucha potrzeb swoich klientów i adaptuje się do ich dynamicznego stylu życia, oferując modowe, a zarazem swobodne, codzienne stylizacje.

Otwarcie nowego salonu House w Avenidzie Poznań to kontynuacja zmian, których celem jest uatrakcyjnienie oferty dla klientów centrum.

Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w województwie wielkopolskim, które na 3 kondygnacjach o łącznej powierzchni niemal 60 tysięcy mkw. mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych, w tym 30 restauracji i kawiarni. Pod szyldem Avenidy zgromadziły się najpopularniejsze marki modowe, obuwnicze, biżuteryjne, czy kosmetyczne, a także szereg usług. Do grona najemców Centrum należą m.in. Reserved, Sinsay, Cropp, H&M, SportsDirect, Intersport, MediaMarkt, Empik, HalfPrice , Mango, TKmaxx, New Yorker, Stradivarius, Pull&Bear, Bershka, Calypso oraz Lidl. Avenida nieustannie stawia na rozwój oferty.

Z myślą o komforcie swoich Klientów, Centrum stworzyło wyjątkową strefę pod nazwą Avenida Lounge. Jest to zlokalizowana na dwóch poziomach, na powierzchni ponad 2 000 mkw., przestrzeń przeznaczona do relaksu, rozrywki, coworkingu i integracji.

W Avenidzie do dyspozycji zmotoryzowanych Klientów jest 1500 miejsc parkingowych oraz bezpłatny parking dla jednośladów. Centrum położone jest bezpośrednio przy poznańskich dworcach kolejowym i autobusowym.