Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Startupy

Poznajcie Kreta Parakalo – polskie biuro organizujące wycieczki na Krecie Wschodniej

Kreta Parakalo to biuro organizujące wycieczki fakultatywne po Krecie Wschodniej. Od momentu swojego otwarcia w 2023, zdobyło serca i zaufanie licznych klientów, dzięki swojemu unikalnemu podejściu do organizacji wycieczek.

Właścicielami biura są Karolina Kasprzyk oraz Jakub Stasica, miłośnicy Grecji z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej, którzy zauroczeni Kretą, postanowili pokazać ją tak, jak sami ją zwiedzają w wolnym czasie.

Parakalo z greckiego w najprostszym tłumaczeniu oznacza proszę, słucham. Wyróżnikiem Kreta Parakalo jest właśnie słuchanie potrzeb, indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalizm i zaangażowanie właścicieli w tworzenie najlepszych wspomnień. Przewodnicy dzielą się fascynującymi opowieściami o tradycji i kulturze Krety oraz tworzą niesamowitą atmosferę podczas każdej wycieczki, dzięki czemu klienci mogą wrócić z wakacji z wyjątkowymi wspomnieniami.

– Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom wycieczek, które sprawią, że zakochają się w Krecie tak samo jak my. Starannie opracowaliśmy autorskie programy, które uwzględniają zarówno największe atrakcje wyspy, jak i lokalne perełki, które odkryliśmy podczas naszych własnych przygód na Krecie. Chcemy podzielić się z Wami naszymi ulubionymi miejscami, które zachwyciły nas swoim pięknem i fascynującą historią  – mówi Jakub Stasica, właściciel biura i przewodnik.

Biuro aktywnie działa w mediach społecznościowych, w których promuje Kretę jako destynację turystyczną, dzieli się inspirującymi informacjami o najciekawszych miejscach na wyspie, a także zamieszcza rady dotyczące spędzania czasu wolnego na Krecie.

– Kreta Parakalo to nie tylko wycieczki. Poprzez media społecznościowe, chcemy zaprezentować piękno Krety każdemu odwiedzającemu oraz dostarczyć wskazówek, jak w pełni wykorzystać czas spędzany na wyspie, aby poznać grecką kulturę i czerpać z pobytu jak najwięcej radość – dodaje Karolina Kasprzyk, właścicielka biura.

Biuro posiada licencję greckiego Ministerstwa Turystyki, co pozwala mu działać jako bezpośredni organizator wycieczek, oferujący wyjątkowe, autorskie programy i zapewniający najwyższą jakość usług oraz dbałość o szczegóły.

Aby poznać ofertę biura Kreta Parakalo, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej: https://kretaparakalo.pl oraz do śledzenia aktywności na mediach społecznościowych: https://www.instagram.com/kreta.parakalo/ oraz https://www.facebook.com/kreta.parakalo.