Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

PPG GBS przyjaznym miejscem pracy

Należąca do rodziny PPG spółka PPG Global Business Services Poland we Wrocławiu została uhonorowana nagrodą specjalną w programie Friendly Workplace. Firmę doceniono za realizację wartościowych projektów oraz inicjatyw dla pracowników, a także zaangażowanie w projekty prospołeczne i charytatywne. W przeprowadzonej ocenie miejsca pracy Spółka uzyskała aż 24 na 25 możliwych punktów.

Friendly Workplace to prestiżowa nagroda w zakresie Employer Brandingu (budowanie wizerunku pracodawcy) oraz People & Culture (ludzie i kultura organizacyjna), przyznawana przez redakcję portalu Markapracodawcy.pl. Wyróżnione firmy mogą pochwalić się nowoczesnym zarządzaniem rozwojem pracowników oraz obszaru polityki personalnej. Nagroda jest potwierdzeniem, że firma podąża za zmianami i wyzwaniami rynku pracy i pozostaje przykładem do naśladowania.

PPG Global Business Services Polska to przykład firmy, która konsekwentnie buduje swoją kulturę organizacyjną wokół wartości takich jak bezpieczeństwo pracy, współpraca ze społecznościami lokalnymi, otwartość, uczciwość i transparentność. Tworzenie środowiska zaangażowania pracowników nawiązuje do wspomnianych wartości, wspiera pozytywne nastawienie oraz potencjał i energię pracowników, a także konsekwencję i wytrwałość w dążeniu do zamierzonych celów.

PPG Friendly Workplace– Nagroda Friendly Workplace idealnie opisuje nasze miejsce pracy i odzwierciedla wartości. Od lat tworzymy środowisko przyjazne pracownikom. Naszą misją jest chronić i upiększać świat i właśnie to robimy. To bardzo ważne, że doceniony został sposób, w jaki ze sobą współpracujemy i dbamy o bezpieczeństwo w miejscu pracy, nasze działania z szacunkiem do siebie nawzajem. Cieszę się również, że zostały wyróżnione nasze programy rozwojowe oraz te wspierające równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. W tym roku wprowadziliśmy np. możliwość przyprowadzania zwierząt do biura, co spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem. Mamy bardzo dobrze ustrukturyzowany program wellness – pomagamy i instruujemy naszych pracowników, jak się zdrowo odżywiać, w jaki sposób dbać o aktywność psychofizyczną. Mamy bardzo dużo inicjatyw opartych na profilaktyce zdrowotnej, czy zarządzaniu stresem. Także sama forma pracy – wprowadzenie hybrydowego modelu pracy – spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem. Nasi pracownicy to wspaniali ludzie, którzy angażują się w pomoc potrzebującym i pomagają lokalnym społecznościom. Jesteśmy dumni, że jako pracodawca możemy ich w tym wspierać na różne sposoby – mówi Marcin Dębowski, PPG GBS Site Lead.

PPG: WE PROTECT AND BEAUTIFY THE WORLD®

W PPG codziennie opracowujemy i oferujemy farby, powłoki i materiały specjalistyczne, którym klienci ufają już blisko 140 lat. Dzięki poświęceniu, kreatywności i bliskiej współpracy, jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom, jednocześnie wyznaczając właściwy kierunek dalszego rozwoju. Główna siedziba PPG znajduje się w Pittsburghu, a nasze oddziały są w ponad 75 krajach na całym świecie. W 2021 roku firma zanotowała przychód netto w wysokości 16,8 mld USD. Wspieramy klientów z branży budowlanej, konsumenckiej, przemysłowej, transportowej oraz z rynków pochodnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ppg.com.

Logo PPG oraz We protect and beautify the  world są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do PPG Industries Ohio, Inc.