Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Santander Bank i ING – co nie zadziała w weekend

Santander bank

O problemach z dostępem do konta w mBanku informowaliśmy wczoraj. Do listy tej, dołącza także Santander Bank i ING Bank Śląski. Jakie usługi nie zadziałają w weekend w tych bankach?

Przerwa techniczna w Santander Bank

Santander informuje za pomocą swojej aplikacji o przerwie technicznej, która będzie miała miejsce 27 października w godzinach od 0:30 do 3:30. W tym czasie klienci nie skorzystają aplikacji mobilnej, serwisu transakcyjnego oraz nie zapłacą w sklepie internetowym. Dodatkowo, przerwa techniczna nie pozwoli na płatność przy pomocy kodu BLIK.

Niedziałające usługi w ING Bank Śląski

Z soboty na niedzielę z usług bankowych nie skorzystają także klienci ING Banku Śląskiego. W godzinach od 00:00 do 05:30 nie będzie możliwe skorzystanie z bankomatów, wpłatomatów, bankowości internetowej. Z działania wyłączone zostaną także takie usługi jak aplikacja mobilna i płatność za pomocą kodu BLIK.
Przerwa w dostępie do usług to także problemy związane z kartami, w tym ich aktywacją, przelewami lub innymi operacjami.

26 listopada ( sobota ) od godziny 14:00 klienci ING Banku Śląskiego, nie wykonają operacji księgowych w trybie online oraz nie rozliczą natychmiastowo wymiany walut w Kantorze.
Przerwy w dostępie do swoich usług zapowiedziały także takie banki jak Bank Pekao S.A. i Bank Pocztowy.
Przerwa techniczna i niedziałające usługi spowodowane są zmianą czasu na zimowy.

Zobacz także: Przerwa techniczna w mBanku

Powiązane artykuły

Przerwa techniczna w PKO Bank Polski

teoriabiznesu.pl

mBank zapowiada przerwę techniczną z 21 na 22 października

teoriabiznesu.pl

Przerwa techniczna w banku Santander, nowości na stronie i w aplikacji

teoriabiznesu.pl