Pomysł na biznes – Franczyza – Sale konferencyjne
Aktualności

Santander z przerwą techniczną w ten weekend

Santander bank

Bank Santander informuje swoich klientów o przerwie technicznej, która będzie miała miejsce w ten weekend. Na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej czytamy, że wyłączone zostaną niektóre funkcje. Jakie usługi bankowe nie będą działać? Ile potrwa przerwa techniczna w Santander banku?

Co nie zadziała w ten weekend

Niektóre usługi bankowe świadczone przez Santander Bank nie będą działać. W związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi do godziny 6:00 w niedzielę, nie będą działać bankomaty. W tym czasie istnieje możliwość wypłaty gotówki przy pomocy usługi BLIK z innych bankomatów.

Zakończenie planowanych prac, jest przewidziane na godzinę 7:00 w sobotę.

Od 15 do 16 listopada 2019 roku, od godziny 23:00 do 7:00 nie będzie działać bankowość internetowa, aplikacja mobilna banku Santander, przelewy zwykłe oraz płatności mobilne.

Od godziny 22:00 do 7:00 wyłączone zostaną takie usługi jak Przelew24 i przelewy natychmiastowe. Z bankomatów i wpłatomatów nie skorzystamy 17 listopada w godzinach 2:00 do 6:00.

W związku z planowaną przerwą techniczną w Banku Santander i niedziałającymi usługami warto zaopatrzyć się wcześniej w gotówkę.

Powiązane artykuły

Przerwa techniczna w Santander banku przedłuża się

teoriabiznesu.pl

Przerwa techniczna w Santander Banku– nie zadziałają usługi

teoriabiznesu.pl

Santander i przerwa techniczna w ten weekend

teoriabiznesu.pl