Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Słodycze dla prawdziwych kawoszy

Słodkości dla kawoszy

Kawa i czekolada to dla wielu duet idealny, dający chwile czystej przyjemności, rozpieszczający podniebienie. A gdyby tak połączyć te dwa smaki i stworzyć czekoladową słodycz z dodatkiem tradycyjnej, aromatycznej kawy, za którą stoi ponad 100-letnia historia? Pomysł ten zrealizował jeden z warszawskich producentów słodyczy, oferując m.in. praliny w kształcie filiżanek z nadzieniem kawowym. Z okazji zbliżającego się Dnia Kawy, przyglądamy się czekoladowym słodyczom, które powstały z myślą o prawdziwych kawoszach.

W piątek, 29 września, miłośnicy małej czarnej, latte macchiato, zbożowej i każdej innej kawy dostępnej na rynku, mają swój wyjątkowy dzień. Właśnie wtedy z jeszcze większą pasją sięgamy po kubek gorącego, pobudzającego napoju, bez którego wielu nie wyobraża sobie poranka. Badania potwierdzają tylko nasze zamiłowanie do kawy, a wynika z nich, że ponad 65% Polaków pije ją 1-2 razy dziennie, a ponad 30% sięga po nią 3-4 razy w ciągu dnia (Centrum Badawczo-Rozwojowe BioStat we współpracy z abcZdrowie, 2022). Uwielbiając smak kawy, nieprzypadkowo sięgamy również po słodkie smaki z jej wyrazistym aromatem. Tych zaś w dzisiejszych sklepach nie brakuje.

Kawowe słodkości kuszą dziś nie tylko konsumentów mijających półki sklepowe uginające się od najróżniejszych słodkości. Trend ten przenosi się także skutecznie do świata biznesu, czemu od dawna mocno kibicujemy. Dostrzegając już kilka lat temu zainteresowanie takimi produktami, stworzyliśmy kolekcję słodyczy z dodatkiem kawy, która wprost urzekła nas swoją niezwykłą historią! Palarnia Pluton jest najstarszą w Polsce, a jej początki sięgają aż 1882 roku. Dziś w nowoczesnym wydaniu odtwarzamy jej kawowy smak, łącząc ją z czekoladą top gourmet. Niesłabnące zainteresowanie tym apetycznym duetem przekonuje nas, że Polacy to prawdziwi miłośnicy kawowych słodkości – komentuje Anna Garmada, CEO firmy SLODKIE, oferującej brandowane słodkości reklamowe.

Perfekcyjna kawa jest efektem działalności 5 pokoleń, które pracowały nad tym produktem przez dziesiątki lat. Słodkości z dodatkiem wyjątkowych produktów marki Pluton to smaczne połączenie słodyczy z dość mocnym i wyrazistym aromatem palonych ziaren. To propozycja, która zachwyca unikalnym smakiem, dobraną kompozycją i eleganckim opakowaniem. W asortymencie SLODKIE w kolekcji z dodatkiem kawy Pluton znajdziemy praliny, tabliczki czekolady oraz zestawy słodkości.

Praliny Coffee Cups z kawą Pluton – 4 praliny w kształcie filiżanek z belgijskiej czekolady z nadzieniem z dodatkiem kawy Pluton, zamknięte w eleganckim, okrągłym pudełku z personalizacją.

Zestaw słodyczy reklamowych kamieniczka kawowazestaw składający się z kawy mielonej PLUTON 100 % Arabica oraz ciasteczek korzennych w białej, mlecznej i deserowej czekoladzie. Produkty zamknięte są w ekskluzywnych, stylowych puszkach.

Pojedyncze produkty z dodatkiem kawy Pluton dostępne są również w sklepie internetowym marki Nobilia, oferującej eleganckie upominki na różne okazje.

Nasza kawowa kolekcja nie jest jeszcze zamknięta, a czekoladnicy cały czas pracują nad kolejnymi, atrakcyjnymi połączeniami tych dwóch wyjątkowych smaków. Mamy nadzieję wkrótce zaskoczyć nowymi odsłonami naszych produktów zarówno polskich jak i zagranicznych kawoszy – dodaje Anna Garmada.

Z okazji tegorocznego Dnia Kawy, SLODKIE, producent słodyczy reklamowych, życzy apetycznych spotkań biznesowych w towarzystwie smakowitych kawowych słodkości.