Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Uszyj Jasia – Poduchy od serca po raz piąty w Avenidzie!

Avenida Poznań na różowo

27 maja mieszkańcy Poznania i okolic, odwiedzający Avenidę,  będą mieli okazję wziąć udział w charytatywnej akcji dedykowanej małym pacjentom z Wielkopolskiego Centrum Pediatrii polegającej na szyciu poszewek na jaśki.  „Uszyj Jasia – Poduchy do serca” po raz piąty zawita do Avenidy Poznań. Na klientów centrum będą czekały setki metrów kolorowego materiału, 10 stanowisk do szycia, pomocni instruktorzy i mnóstwo pozytywnej energii.

 Akcja Uszyj Jasia została zainicjowana 12 lat temu przez Natalię Bielawską, która po kilkudniowym pobycie w szpitalu, zauważyła, że poszewki na poduszki szybko się zużywają i tracą kolory. Zorganizowała grupę szyjących przyjaciół i tak dała początek akcja, która trwa do dziś i rozświetla kolorami szpitalne sale. W samej Avenidzie Poznań w ubiegłym roku klienci uszyli  łącznie 820 poszewek, które zostały przekazane do poznańskich szpitali.

 „Uszyj Jasia – Poduchy od serca” rozpocznie się w CH Avenida na poziomie +1 w Avenidzie Lounge o godzinie 11.00 i potrwa do 18.00. Każdy klient Centrum tego dnia będzie mógł dołączyć do wspólnego szycia poszewek, w którym będą pomagać instruktorzy. Szycie jest bardzo łatwe i wystarczą tylko chęci, by wywołać uśmiech na twarzach dzieci przebywających w szpitalu. Centrum handlowe Avenida Poznań stale włącza się w akcję „Uszyj Jasia  – Poduchy od serca”. Nasi klienci są ogromnie zaangażowani i bardzo licznie uczestniczą w wydarzeniu – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor centrum handlowego Avenida Poznań. Jesteśmy przekonani, że  w tym roku pobijemy  kolejny rekord w szyciu kolorowych poszewek – dodaje Katarzyna Korpak. Podczas wydarzenia w Centrum szyć może każdy – rodziny z dziećmi, koleżanki i koledzy ze szkoły, albo dziadkowie z wnuczętami. W leczeniu małych pacjentów ogromne znacznie ma wymiar terapeutyczny. Każdy wymiar wsparcia, zarówno materialny w postaci kolorowych poszewek, jak i emocjonalny, czyli świadomość, że ktoś poświęcił czas aby je uszyć,  pokazuje małym pacjentom, że nie są same w chorobie i ma ogromny wymiar terapeutyczny  – mówi Dyrektor Naczelnego SZOZ nad Matką i Dzieckiem Izabela Marciniak.

Wydarzenie odbędzie się 27 maja na poziomie +1 w Avenidzie Lounge od godz. 11.00 i będzie trwało do godziny 18.00.

Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w województwie wielkopolskim, które na 3 kondygnacjach o łącznej powierzchni niemal 60 tysięcy mkw. mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych, w tym 30 restauracji i kawiarni. Pod szyldem Avenidy zgromadziły się najpopularniejsze marki modowe, obuwnicze, biżuteryjne, czy kosmetyczne, a także szereg usług. Do grona najemców Centrum należą m.in. Reserved, Sinsay, Cropp, H&M, SportsDirect, Intersport, MediaMarkt, Empik, HalfPrice , Mango, TKmaxx, New Yorker, Stradivarius, Pull&Bear, Bershka, Calypso oraz Lidl. Avenida nieustannie stawia na rozwój oferty.

Z myślą o komforcie swoich Klientów, Centrum stworzyło wyjątkową strefę pod nazwą Avenida Lounge. Jest to zlokalizowana na dwóch poziomach, na powierzchni ponad 2 000 mkw., przestrzeń przeznaczona do relaksu, rozrywki, coworkingu i integracji.

W Avenidzie do dyspozycji zmotoryzowanych Klientów jest 1500 miejsc parkingowych (3 godziny darmowego parkowania) oraz bezpłatny parking dla jednośladów. Centrum położone jest bezpośrednio przy poznańskich dworcach kolejowym i autobusowym.

Powiązane artykuły

#DepresJa – niezwykła wystawa w Avenidzie Poznań

teoriabiznesu.pl

Wszyscy razem… szyjemy jaśki w Avenidzie

teoriabiznesu.pl

„Wrotkarnia pod ażurowym niebem” w Avenidzie Poznań!

teoriabiznesu.pl