Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Pieniądze

WBK pod nowym szyldem. Bank zmienia nazwę na Santander

bzwbk

WBK zmienił nazwę na Santander

Najbliższy czas to okres zmian dla Banku Zachodniego WBK.SA oraz dla nas – klientów. Najważniejszą z nich jest zmiana nazwy na Santander Bank Polska S.A. Jak powszechnie wiadomo, WBK.SA od przeszło 7 lat współpracuje z gigantem na światowym rynku- Grupą Santander, jednak dotychczas widniała ona jedynie jako fragment loga banku zlokalizowany pod jego nazwą własną, obecnie stanie się nazwą właściwą. Bank Zachodni WBK. SA wyjaśnia, że motywem zmiany jest dążenie do rozszerzenie działalności banku oraz podporządkowanie się innowacjom mającym miejsce zarówno w Polsce jak i na świecie. Jako przykład udoskonaleń oraz usprawnień w funkcjonowaniu bankowości podaje on ekspresowe przelewy blockchain- Santander One Pay FX.

Co konkretnie będzie podlegać zmianom oprócz dotychczasowego szyldu banku?

Najbliższy czas to okres zmian dla Banku Zachodniego WBK.SA oraz dla nas – klientów. Najważniejszą z nich jest zmiana nazwy na Santander Bank Polska S.A.

Przede wszystkim będzie to: zmiana adresu strony internetowej banku na www.santader.pl oraz jej przeobrażenie pod względem kolorystycznym; nazwa oraz wizerunek wybranych serwisów bankowości elektronicznej oraz mobilnej: zamiast BZWBK24 mobile będzie to Santander Mobile, a zamiast BZWBK24 internet pojawi się Santander internet. Dobrą wiadomością dla klientów banku jest to, że w związku z nadchodzącymi zmianami nie spotkają ich żadne nieprzyjemności wynikające ze zmian numerów PIN, haseł bankowych, numerów rachunków, a ponadto bieżące umowy oraz karty będą obowiązywać bez obowiązku podpisywania dodatkowych dokumentów. Zmiana ta jest więc dla odbiorców usług Banku Zachodniego WBK. SA bardzo wygodna, a dodatkowo niesie nadzieję na wdrożenie przez bank w niedalekiej przyszłości innowacyjnych oraz funkcjonalnych rozwiązań w usługach bankowych, których jak wiadomo głównym zadaniem jest służyć klientom.

Powiązane artykuły

Przerwy techniczne w banku Santander, Nest Banku, Credit Agricole i ING

teoriabiznesu.pl

Usługi Banku Santander niedostępne w ten weekend

teoriabiznesu.pl

Bank Pocztowy uruchamia kampanię radiową

teoriabiznesu.pl