Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Blisko ludzi

Home design, czyli kierunek przyszłości

Home design

Szukasz przyszłościowego kierunku, który zapewni Ci dobrą pracę? Wybierz architekturę wnętrz! Projektowanie wnętrz mieszkalnych jest usługą, na którą zawsze będzie popyt. Jeśli więc interesuje cię zawód projektanta wnętrz, wybierz się na architekturę wnętrz, że specjalnością home design.

Co da Ci studiowanie architektury wnętrz?

Architektura wnętrz to szeroka dziedzina. Home design to jedna ze specjalności, którą można w jej ramach wybrać. Czego można się nauczyć w ramach tej specjalności? Jakie płyną korzyści ze studiowania home design? Oto kilka z nich:

  • rozwinięcie umiejętności wizualizacji koncepcji twórczych
  • nauczenie się obsługi komputerowych narzędzi projektowych, umożliwiających tworzenie wysokiej jakości projektów
  • zdobycie wiedzy, umożliwiającej pracę w wielobranżowych zespołach, co ułatwia znalezienie interesującej, satysfakcjonującej pracy,
  • przygotowanie się do projektowania wnętrz w ramach twórczej pracy zarobkowej.

Jeżeli zdecydujesz się na studia licencjackie stacjonarne, czeka Cię sześć semestrów nauki. W przypadku studiów niestacjonarnych, czas nauki wydłuża się do siedmiu semestrów. Home design https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/architektura-wnetrz/home-design to ciekawa propozycja dla osób, które chcą pracować kreatywnie i twórczo, a jednocześnie dochodowo. Niewątpliwie również same studia dostarczają wiele satysfakcji i ciekawych doświadczeń.

Home design w Warszawie

Lubisz pracę kreatywną, posiadasz zmysł estetyczny i nie boisz się nowych wyzwań? W takim razie projektowanie wnętrz to studia dla Ciebie! Wybierz się na architekturę wnętrz w UTH, w Warszawie. Jako specjalność możesz wybrać home design, który pozwoli Ci zdobyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności, przydatne podczas szukania pracy.

Chcesz pracować w ciekawym zawodzie i interesuje cię design wnętrz? W takim razie studiowanie architektury wnętrz ze specjalnością home design będzie dobrym wyborem. Samo studiowanie w Warszawie ma wiele plusów. Stolica Polski jest miastem, które umożliwia studentom prowadzenie aktywnego życia towarzyskiego oraz realizowanie się na uczelni i poza nią. Natomiast wspomniana szkoła wyższa – Uczelnia Techniczno-Handlowa – pozwala na zdobycie dyplomu szanowanego przez pracodawców.

Po ukończeniu studiów licencjackich na kierunku Architektura wnętrz, będziesz przygotowany do podjęcia studiów magisterskich, a także do wykonywania zawodu projektanta wnętrz. Znajomość trendów, nowoczesnych rozwiązań i materiałów dostępnych na rynku to praktyczna wiedza, która pozwoli Ci znaleźć wielu klientów.

Perspektywy dla absolwenta specjalizacji home design

Pracując jako projektant, po ukończeniu specjalizacji Home design, będziesz w stanie pracować samodzielnie jako freelancer lub też zatrudnić się na etacie w dobrej firmie. Tworzenie wizualizacji różnych konceptów jest bardzo przydatną umiejętnością, która może być wykorzystana podczas różnego rodzaju projektów wielobranżowych. Absolwenci architektury wnętrz mogą wybierać spośród różnych ścieżek kariery, wybierając taką, która najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Powiązane artykuły

Zawodówka, liceum czy technikum? Jaką wybrac szkołę?

teoriabiznesu.pl

Pomysł na biznes dla studenta

teoriabiznesu.pl