Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Blisko ludzi

Święta coraz bliżej – dowiedz się, jaki prezent kupić dla kadry kierowniczej i współpracowników!

prezent

Pracujesz w niewielkiej, rodzinnej firmie i na święta każdy ze współpracowników, a nawet szefostwo kupuje sobie wzajemnie prezenty świąteczne? Musisz odpowiednio przygotować się na to wydarzenie, szczególnie jeśli chcesz sprawić przyjemność komuś, z kim pracujesz. Święta tuż, tuż, dlatego lepiej kup drobne upominki dla swojego szefa i innych współpracowników odpowiednio wcześnie. Nie tylko sprawisz komuś przyjemność, ale także zyskasz szansę na poprawę relacji międzyludzkich w firmie.

 Zorganizowanie świątecznego upominku dla kolegi z pracy jest znacznie mniej kłopotliwe, aniżeli dla szefa lub szefowej. Mimo wszystko do kadry kierowniczej w firmie należy odnosić się z należnym szacunkiem, dlatego zakup prezentu świątecznego również powinien być dobrze przemyślany. Idealny prezent dla szefa to taki, który będzie funkcjonalny, elegancki i przydatny wybranej osobie na co dzień. Niestety, ale wybór nie jest łatwy, szczególnie na sporą różnorodność produktów, proponowanych jako upominki świąteczne – nie tylko dla rodziny.

Co kupić na prezent świąteczny dla szefa? Kilka ciekawych propozycji

Z racji, iż wiele firm pielęgnuje tradycję wzajemnego obdarowywania się drobnymi upominkami świątecznymi, musisz odpowiednio wcześnie zastanowić się nad zakupem prezentu dla bliskich współpracowników, a także dla szefa. O ile koledzy i koleżanki w pracy zadowolą się, np. paczką słodyczy, zdjęciem w ramce lub nawet butelką dobrego wina, o tyle upominek dla szefa powinien być nieco bardziej przemyślany.

Oto kilka ciekawych propozycji na świąteczny upominek dla szefa, który będzie nie tylko miłym gestem, ale także wyrazem szacunku:

  • wieczne pióro z grawerem oraz ozdobnym pudełkiem,
  • zestaw prezentowy z miodem o różnych smakach,
  • książka, która może zainteresować Twojego przełożonego,
  • grawerowana karafka – tylko jeśli wiesz, że Twój szef lubi drogie alkohole,
  • kubańskie cygaro – to dość drogi upominek, ale jak najbardziej stosowny w przypadku relacji pracownik – szef,
  • zestaw herbat z różnych części świata.

Wyjątkowy prezent dla szefa powinien być przede wszystkim na swój sposób unikalny, ale jednocześnie przydatny na co dzień.

Czy świąteczny upominek dla szefa lub współpracownika musi być drogi?

Nic bardziej mylnego! Nawet jeśli w Twojej firmie obowiązuje tradycja obdarowywania się świątecznymi podarunkami, wcale nie musisz inwestować w ten cel całej miesięcznej wypłaty. Możesz wybrać polecane drobne upominki, które kosztują maksymalnie do kilkudziesięciu złotych, a z pewnością przyniosą ogrom radości obdarowanej osobie – niezależnie od tego, czy będzie to Twój szef, czy bliski współpracownik z pobliskiego biurka.

Najlepsze inspiracje prezentów świątecznych dla kadry kierowniczej i współpracowników znajdziesz przede wszystkim w sieci. Przeglądając fora internetowe oraz strony sklepów z upominkami, na pewno w końcu wybierzesz coś, co będzie doskonałym upominkiem świątecznym i jednocześnie nie zrujnuje Twojego budżetu przeznaczonego na ten cel.