Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Branża fitness protestuje przeciwko zamknięciu siłowni

protest branży fitness

Jutro, na Placu Zamkowym właściciele Klubów Fitness i Pracownicy, a także wszyscy zwolennicy branży zachęceni są do wyrażenia swojego sprzeciwu przeciw nowym obostrzeniom. Jak przekonuje portal Branzafitness.com, dla wielu obiektów sportowo-rekreacyjnych krok ten grozi bankructwem.

Branzafitness.com nawołuje do działania

W nawiązaniu do decyzji Rządu z dnia 15.10.2020, wprowadzającej nakaz zawieszenia działalności przez Kluby Fitness i Siłownie od dnia 17.10.2020, nawołujemy wszystkich właścicieli Klubów Fitness i Pracowników do wyrażenia swojego sprzeciwu, wobec ww. decyzji. Zaangażujcie swoich Klubowiczów i wszystkich miłośników sportu, abyśmy razem jutro (17.10.2020) spotkali się na Placu Zamkowym w Warszawie o godzinie 10.00, uczestnicząc w organizowanym przez Polską Federację Fitness proteście.

Protest odbędzie się jutro o godzinie 10:00 na Palcu Zamkowym.

Już jutro o 10:00 na Placu Zamkowym spotykamy się wspólnie po to żeby mówić jednym głosem w imieniu branży fitness. Kluby, które propagują zdrowie i budują odporność zostały zamknięte. Nie wiemy jak długo potrwa ten stan. Dla wielu obiektów sportowo-rekreacyjnych krok ten grozi bankructwem.
branzafitness.com

Powiązane artykuły

Wytyczne dla funkcjonowania siłowni i klubu fitness w trakcie epidemii SARS-CoV-2

teoriabiznesu.pl

Czy koronawirus pokonał branżę fitness? Wywiad

teoriabiznesu.pl