Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Byte My Code powered by UBS – Jubileuszowa edycja

Byte My Code powered by UBS

Patronat medialny

W tym roku obchodzimy 5. jubileuszową edycję znanej i cenionej konferencji Byte My Code powered by UBS. Na wirtualnej scenie ujrzymy światowej sławy specjalistów IT, którzy zabiorą nas w podróż od Agile poprzez Javę do Quarkus! Dołącz do setek programistów ONLINE już 23 października, aby usłyszeć o tematach, które poszerzą Twoją wiedzą oraz omówią obecne problemy technologiczne.

Byte My Code 2021

Byte My Code 2021 to ogromna dawka wiedzy na temat programowania Java, różnych wersji tego języka, chmury, problemów technologicznych i nie tylko!

Prelegenci

Będziemy mogli posłuchać cenionych prelegentów znanych na całym świecie:

  • Simon Ritter – Getting the Most from Modern Java

Zastępca CTO w Azul Systems. Simon pracuje w branży IT od 1984 roku i posiada tytuł inżyniera w dziedzinie fizyki uzyskany na Uniwersytecie Brunel w Wielkiej Brytanii.

Simon dołączył do Sun Microsystems w 1996 roku i rozpoczął pracę z technologią Java od JDK 1.0; spędził czas pracując zarówno nad rozwojem Java jak i konsultingiem. Po przejściu do Oracle, jako część przejęcia Sun, kierował zespołem Java Evangelism dla podstawowej platformy Java. Obecnie w firmie Azul, kontynuuje swoją pracę pomagając innym zrozumieć Javę, jak również technologie i produkty JVM firmy Azul. Simon dwukrotnie uzyskał status Java Rockstar na JavaOne i zyskał również tytuł Java Champion. Reprezentuje firmę Azul w Java SE Expert Group, OpenJDK Vulnerability Group oraz Adoptium Steering Committee.

  • Adam Bien – How to build a great, serverless, cloud-native monolith

 Programista, architekt, konsultant, trener, podcaster i entuzjasta Javy Adam Bien używa Javy od JDK 1.0 i JavaScriptu od LiveScriptu i wciąż czerpie radość z kodowania. Adam regularnie organizuje warsztaty Java / Web / Cloud / Architectures online na żywo oraz comiesięczny pokaz Q&A również na żywo.

i inni

5 lat kodowania razem

Świętujmy 5 lat kodowania razem! Wszystkie niezbędne informacje oraz link do rejestracji znajdziesz: https://bytemycode.pl

Dla pierwszych 100 osób przewidziano niespodziankę! Organizatorzy zadbali o jedyne w swoim rodzaju gift packi ByteMyCode.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku oraz LinkedInie, by być na bieżąco:

Powiązane artykuły

EXPERT SUMMIT 2021 – All about Microsoft Technologies

teoriabiznesu.pl

SecDays 2020 – podsumowanie konferencji online

teoriabiznesu.pl

Wrocławskie Dni Informatyki 2021 (online)

teoriabiznesu.pl