Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Company Management Congress

Company Management Congress

Patronat medialny

Po roku niepewności czas na obudzenie biznesu. Doskonałą do tego okazją jest Company Management Congress, czyli event, który w całości poświęcony zostanie rozwojowi przedsiębiorstw.

Ostatni rok pokazał przedsiębiorcom, jak ważne jest zapewnienie firmom zabezpieczenia, dzięki któremu ostoją się w czasie kryzysu. Żeby być gotowym na każdy scenariusz, należy spojrzeć na biznes w szerszym spectrum, jak również zrozumieć potrzebę właściwej odpowiedzi na zmieniające się warunki. Poszukiwanie ich znacząco ułatwia edukacja, która jest gwarantem aktualizacji wiedzy, a także pozyskania najlepszych narzędzi do prowadzenia biznesu. Te we wszystkich aspektach daje Company Management Congress.

OBSZARY PORUSZONE PODCZAS COMPANY MANAGEMENT CONGRESS

Podczas wydarzenia zostaną poruszone zagadnienia z obszaru: przywództwa, motywacji, sprzedaży, HR, jak również personal brandingu.

COMPANY MANAGEMENT CONGRESS – PLAN WYDARZENIA

Company Management Congress to seria inspirujących prelekcji, traktujących o wszystkich obszarach zarządzania biznesem. Podczas wydarzenia uczestnicy spotkają największych ekspertów w branży, którzy przeprowadzą ich przez case study i merytorycznie pokażą jak usprawnić działanie przedsiębiorstwa.

Wykłady wygłoszą:

 • Jacek Santorski – „Przywództwo jutra. Czego na czasy „New Normal” nauczyliśmy się w czasie covidowego” kryzysu?”. Skupi się na tym, jakie odkrycia i rozwiązania strategiczne, przywódcze, zarządzania i edukacji zostaną uznane w przywództwie i zarządzaniu przyszłości.
 • Wojciech Herra – „Lider, zmiana, efektywność – przewodnik dla liderów wspierających zespoły w sytuacji zmiany”. Powie, jak zarządzać, by wykorzystać pełny potencjał zespołu.
 • Krzysztof Sarnecki – „Świat wysokiej konkurencyjności zbliża się do Europy dużymi krokami, a szczególnie do Polski”. Prelegent wyjaśni, czym jest myślenie szeroko-kontekstowe, czyli transformacyjne.

EFEKTYWNOŚĆ PRACOWNIKA. NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

– Bogdan Sosnowski – „Rozwój kompetencji miękkich w zespole sprzedaży”. Wykład poświęcony będzie strategii pozyskiwania władzy, leadershipowi i wpływowi medialnemu oraz temu, jak przeprowadzić zespół przez zmiany.
– Adam Bernacki – „Nowy świat sprzedaży – zagrożenie czy szansa na sukces”. Wykładowca skupi się na tym, czego nauczył nas kryzys pandemiczny.
– Tomasz Miłosz – „Transformacja i zmiany, czyli ewolucja rynku i sposobu pracy”. Prelegent opowie o tym, jak zmienił się model pracy przez ostatnie miesiące.
– Krzysztof Brola – „Prawo wsparciem dla każdego przedsiębiorcy. Wiedza kluczowa dla biznesu”. Pokazane zostaną sposoby, jak uniknąć czyhających na każdym kroku zagrożeń związanych z niejasnymi i często niespójnymi przepisami.
– Łukasz Dojka – „Stań się najbardziej widoczny w branży! Oprzyj markę osobistą o charakter, zaufanie i zadowolenie klientów”. Prelegent pokaże, jak stworzyć długofalowy wizerunek marki osobistej i wskaże źródła budowania społeczności.

KOMPETENCJE MIĘKKIE PODSTAWAMI SUKCESU W SPRZEDAŻY?

Ponadto, uczestnicy będą mogli wysłuchać i partycypować w Debacie Eksperckiej. Prelegenci skupią się na tym, co robić, by sprzedawać więcej i w dobie kryzysu znaleźć nowych klientów, jak zabezpieczyć się przed kolejnym przestojem gospodarczym i jak zarządzać, by zespół był bardziej efektywny.

Dla kogo jest Company Management Congress?

 • właściciele firm
 • kadra zarządzająca
 • inwestorzy
 • przedsiębiorcy
 • managerowie średniego i wyższego szczebla
 • osoby odpowiedzialne za planowanie przyszłości biznesu
 • doradcy inwestycyjni
 • liderzy poszczególnych branż
 •  jak również przedsiębiorcy samozatrudnieni

KONSULTACJE I NETWORKING

Czas spędzony podczas Company Management Congress to nie tylko prelekcje, ale również budowanie biznesu w praktyce. Można to zrobić dzięki networkingowi biznesowemu, nastawionemu na aktywne budowanie sieci kontaktów. Pomoże on w dynamizacji biznesu, a także znalezieniu rozwiązań, które zrewolucjonizują przedsiębiorstwo. Jest to okazja do wymiany pomysłów i doświadczeń, które mogą usprawnić branżę.
W Strefie Konsultacji uczestnicy będą mogli spotkać się z wybranymi przez siebie prelegentami. Przeprowadzą oni case studies, omówią problem, a także pomogą uzyskać rozwiązania odpowiednie dla biznesu.

Oddaj się w ręce profesjonalistów i pomóż swojemu biznesowi.

Company Management Congress
28 września 2021, Warszawa, DoubleTree by Hilton

KUP BILET

Złoty Sponsor:

 • Respect Energy
 • Partner Merytoryczny:
 • Quest Change Managers
 • Partner Strefy Networkingu:
 • Biznes Klub Polska
 • Partner Wydarzenia:
 • Kancelaria Restrukturyzacyjna KPR

Powiązane artykuły

QA Tester Online Meetup #3 – wydarzenie dla pasjonatów testów

teoriabiznesu.pl

7 marca 2020 na PGE Narodowym odbędą się Targi Franczyza Expo 2020

teoriabiznesu.pl

SForce Summit 2021 (online)- polska konferencja dla profesjonalistów i pasjonatów Salesforce

teoriabiznesu.pl