Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Startupy

Digital Now! Holding rusza z naborem do programu akceleracji dla start-up’ów

program akceleracji

Program akceleracji firmy jest skierowany do polskich start-up’ów tworzących rozwiązania dla branży e-commerce. Organizatorami oraz mentorami programu są Digital Now! Holding oraz Grupa iCEA. Wybrane zespoły zyskają szansę na zdobycie pierwszego zlecenia.

Start-upy, które zakwalifikują się do programu, podejmą 3-miesięczną współpracę z partnerami technologicznymi. Digital Now! Holding przeznaczy na ten cel 2 mln zł w ciągu najbliższych dwóch lat.

Nasz program obejmuje nie tylko akcelerację start-up’ów, ale również działania towarzyszące temu procesowi. Najbardziej perspektywiczne rozwiązania podejmą współpracę z inwestorami, których instrumenty i network zapewnią wsparcie projektów z różnymi potrzebami, na każdym etapie rozwoju. Przeprowadzając program akceleracji chcemy wygenerować dodatkową wartość dla ambitnych projektów, które mają szansę stać się liderami w branżypowiedział Łukasz Nawrocki, CEO Digital Now! Holding.

Zespoły, które zrealizują założenia programu Digital Now! Holding, po upływie
3-miesięcznego okresu współpracy wezmą udział w „Demo day” organizowanym przez wchodzącą w skład holdingu Grupę iCEA. Po zakończeniu programu start-upy w dalszym ciągu będą mogły korzystać ze wsparcia mentorskiego Digital Now! Holding.

Digital Now! Holding do tej pory potwierdził udział następujących partnerów programu: ffVC, Scaleway, YouNick Mint, SpeedUp Group oraz SMSAPI.

Do udziału w programie można się zgłosić do 31 lipca. Formularz rekrutacyjny oraz szczegóły na temat programu znajdują się na stronie internetowej: https://digitalnow-holding.com/program-akceleracji.html

Zapraszamy do udziału.

 

Powiązane artykuły

Golden Marketing Conference za nami – podsumowanie konferencji online

teoriabiznesu.pl

E-commerce we Włoszech, czyli jak zacząć sprzedawać w kraju pizzy i wina

teoriabiznesu.pl

Golden Marketing Conference z Jurkiem Owsiakiem – Twórcą Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

teoriabiznesu.pl