Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Golden Marketing Conference, 7-8 września 2021, Poznań

gmc poznań

7-8 września po raz dziewiąty odbędzie się edycja stacjonarna Golden Marketing Conference. Będzie to jedna z pierwszych okazji do spotkania się przedstawicieli branży marketingowej twarzą w twarz.

Golden Marketing Conference to wydarzenie dwudniowe skierowane do Top Managementu
– członków zarządu, dyrektorów marketingu, osób decyzyjnych w zakresie strategii rozwoju marki, specjalistów ds. public relations oraz osób prowadzących lub zarządzających firmami w Polsce. Organizator konferencji – Grupa MTP – ma cel jasno wyznaczony – przekazać jak najwięcej merytorycznej treści, informacji o trendach i przygotować rynek marketingowy na nadchodzące zmiany.

W ostatnich miesiącach jesteśmy świadkami ogromnych marketingowych transformacji, przyspieszonej digitalizacji usług oraz wzrostu zainteresowania prowadzeniem działalności
w internecie. Właśnie te zagadnienia będą głównym nurtem przewodnim zbliżającego się spotkania marketingowców z całej Polski.

Zaproszeni eksperci przedstawią trendy i nieszablonowe rozwiązania, które uczestnicy wydarzenia będą mogli automatycznie zastosować w swojej pracy. Program najnowszej edycji Golden Marketing Conference będzie w szczególności poświęcony e-biznesowi – począwszy od wyboru platformy e-commerce, przez UX i on-site marketing po kampanie promujące sprzedaż i strategie
ją zwiększające. W agendzie wydarzenia nie zabraknie tematów związanych z analityką działań internetowych, poruszone zostaną także kwestie zastosowania social mediów, a także budowania contentu czy video marketingu.

Udział w wydarzeniu będzie można wziąć w dwóch formach, stacjonarnie w Poznaniu oraz online
w formule PPV a dokonanie zakupu biletu umożliwia strona internetowa https://goldenmarketing.pl/poznan/ .

Powiązane artykuły

VII edycja “Sustainable Economy Summit”

teoriabiznesu.pl

SForce Summit 2021 (online) Winter Edition

teoriabiznesu.pl

„Słodko-gorzki smak przywództwa” – międzynarodowa konferencja dla liderów. 

teoriabiznesu.pl