Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Konferencja Happiness at Work

Happiness at Work

Zapraszamy na konferencję Happiness at Work, która odbędzie się 19 i 20 września 2019 roku w Krakowie.

O konferencji Happiness at Work

Happiness at Work, jako nowa koncepcja pojawiła się w Polsce od niedawna dzięki Kasi Kern, która jest w naszym kraju pierwszym Chief Happiness Officer i skutecznie prowadzi organizacje i firmy do stworzenia takich warunku dla pracowników, aby można było mówić o szczęściu w pracy nie jako o pojęciu, ale realnych relacjach i atmosferze, która sprzyja rozwojowi pracowników i stwarza miejsce do wzrostu potencjału.

Szczęśliwe organizacje to te, które mimo trudności i wyzwań z którymi się trzeba mierzyć na co dzień są w stanie określić swoją misję opierając się na podstawowej potrzebie człowieka jaką jest szczęście i podążać za nią każdego dnia.

Konferencja Happiness at Work, to pierwsze tak ważne wydarzenie dla zmieniającej się rzeczywistości i nowej potrzeby w organizacjach.

Miejsce pracy ma być miejscem do realizacji pełni danego potencjału i wykorzystanie możliwości pracownika, aby tworzyć wspólnie lepszy świat

„Zaangażowaliśmy międzynarodowych prelegentów, którzy wniosą wartość i merytorykę popartą wieloletnim doświadczeniem. Miejsce pracy ma być miejscem do realizacji pełni danego potencjału i wykorzystanie możliwości pracownika, aby tworzyć wspólnie lepszy świat. Wśród prelegentów, których zaprosiliśmy będą autorytety znane na całym świecie, które wspierają proces tworzenia szczęśliwych organizacji i szczęścia w pracy.”

Stworzenie szczęśliwych warunków dla pracowników

O potrzebie zmiany funkcjonowania organizacji i stworzenia szczęśliwych warunków dla pracowników mówi się od dawna. Widoczne są coraz bardziej problemy związane ze stresem, naciskami na coraz większą wydajność. Konferencja, jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla firm, które chcą w swoich strukturach wprowadzić nowy model funkcjonowania i tworzyć środowisko pracy, które dla pracownika będzie miejscem do zaangażowania swojego całego potencjału.

Znaczenie konferencji Happiness at Work

Znaczenie konferencji to realny wpływ na nową jakość dla pracownika w świecie, który do tej pory był wypełniony realizacją celów bez uwzględnienia samopoczucia pracownika. To nowy rozdział w funkcjonowaniu dużych i małych firm, które wiedzą, że to ludzie tworzą firmy nie ich szefowie. Rola szefa/właściciela to wpływ jaki on ma na tworzenie dla pracowników warunków do otwartych i szczerych relacji i atmosfery która mimo codziennych wyzwań i trudności będzie motywacją do działania w poczuciu szczęścia w miejscu pracy. Shawn Anchor, autor „The Happiness Advantage” potwierdza to w badaniach. Oszacował korzyści szczęśliwej firmy i przekazał to w liczbach – 37% wzrost sprzedaży, 31% wzrost wydajności oraz 19% wzrost dokładności wykonywanych zadań.

Przebieg konferencji

Na konferencji i warsztatach uczestnicy będą mogli korzystać z wiedzy naszych polskich i zagranicznych prelegentów ucząc się praktyk Happiness at Work. Spotkają się podczas dwóch dni. Pierwszy dzień to wykłady i prelekcje zaangażowanych twórców idee Happines at Work. Drugi dzień składał się będzie z warsztatów, których tematyka poruszy aspekty Mindfullnes w pracy, uważności i szczęścia.

Konferencja Happiness at Work odbędzie się 19-20 września 2019 w Andel’s Hotel przy ul. Pawia 3 w Krakowie.

Więcej szczegółów znajdziemy na stronie organizatora pod adresem: http://happinessatwork.pl/