Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Liderzy E-Mobility na konferencji MOVE

Konferencja MOVE

21 października eksperci i praktycy elektromobilności spotkają się w Poznaniu, aby porozmawiać o przyszłości motoryzacji. W związku z epidemią, wcześniejszy termin wydarzenia uległ zmianie.

Spotkanie Liderów E-Mobility, będące częścią targów EcoTrends, Poleco i GreenPower odbędzie się w Restauracji Oregano & Wine, zlokalizowanej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wydarzenie to, będzie można śledzić także online.

Specjaliści

Konferencja MOVE zgromadzi wielu specjalistów, ekspertów i liderów opinii związanych z tematami elektromobilności i zrównoważonego transportu. Jednym z tematów będzie wpływ pandemii COVID-19 na rozwój branży elektromobilnej, stan infrastruktury ładowania w Polsce, czy planowane zmiany w transporcie miejskim.

MOVE to znakomita okazja do wymiany doświadczeń i zdobycia niezbędnej wiedzy
z zakresu szeroko rozumianej elektromobilności –
mówi Martyna Dera, Dyrektor Projektu. ­– Obserwując rynek motoryzacyjny, możemy zauważyć zdecydowany zwrot w kierunku alternatywnych źródeł napędu oraz zrównoważonego transportu. To trend, który z biegiem czasu będzie przybierał na sile. MOVE, organizowany w tym roku w formie Spotkania Liderów, pozwoli nam lepiej przygotować się do tych zmian – dodaje.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie organizatora pod adresem: www.kongresmove.pl

Celem konferencji MOVE jest aktywny dialog branżowy, wymiana doświadczeń i promocja najlepszych praktyk z zakresu elektromobilności, które mogą przyspieszyć transformację regionu Europy Środkowo-Wschodniej w kierunku zeroemisyjnym.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa MTP

Grupa MTP to lider wśród organizatorów imprez wystawienniczych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, który poza uznanymi w świecie biznesowymi imprezami targowymi, organizuje kongresy, konferencje, wydarzenia kulturalne, sportowe, w tym megaeventy, przyciągające ponad milion gości z całego świata.

Powiązane artykuły

Ośma odsłona konferencji partnerskiej ITSEC organizowanej przez Bakotech

teoriabiznesu.pl

Poznaj agendę National Sales Congress – kongresu sprzedaży B2B i B2C.

teoriabiznesu.pl

Golden Marketing Conference, 7-8 września 2021, Poznań

teoriabiznesu.pl