Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Machine Learning w Pythonie – szkolenie

Machine Learning

Dla wszystkich programistów, Project Managerów, dyrektorów IT, analityków Data Science i Business Inteligence, a także dla osób znających podstawy programowania i chcących nauczyć się jak używać Machine Learning, przygotowano specjalne szkolenie, które odbędzie się 20 – 21 lutego 2020 roku.

Szkolenie Machine Learning

Jego celem będzie zapoznanie uczestników z Machine Learning, głównie z jego możliwościami, praktycznym zastosowaniem i ograniczeniami.

 Forma szkolenia

Szkolenie w większości oparte jest na warsztatach i ćwiczeniach omawianych na forum. Uczestnicy dostają przygotowane wcześniej elektroniczne materiały szkoleniowe, w których mogą robić notatki i wprowadzać zmiany. Podczas spotkania opracowywane są case study dotyczące wielu różnych branż.

Korzyści ze szkolenia

Po ukończonym szkoleniu uczestnicy będą potrafili wykorzystać dostępny w Pythonie toolset do szybkiego tworzenia prototypów i weryfikowania hipotez. Z łatwością oceniają możliwości rozwiązania danego problemu przy pomocy Machine Learning, a także potrafią dobrać do niego odpowiedni algorytm.

W trakcie szkolenia organizator zapewnia: elektroniczne materiały szkoleniowe, w których na bieżąco można dodawać notatki i komentarze, pomoc w przygotowaniu komputera, przerwę kawowo-ciasteczkową, lunch i certyfikat uczestnictwa.

  • Data: 20-21 lutego
  • Miejsce: Warszawa
  • Cena: 2399zł + VAT
  • Link do zapisów, agendy i strony organizatora: https://gigacon.org/event/machine_learning_10-19/

Powiązane artykuły

Machine Learning in Python – szkolenie

teoriabiznesu.pl

Podstawy Modelowania Procesów Biznesowych 2.0

teoriabiznesu.pl

„NDEX Investment Challenge” – ogólnopolski konkurs inwestycyjny

teoriabiznesu.pl