Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Mobile first, a pokolenie generacji Z

mobile first

Patronat medialny

Pokolenie Z to młode osoby, urodzone w latach 1995 do 2015. Jakie mają oczekiwania wobec marek oraz jakimi kanałami do nich docierać, by zdobyć ich lojalność? Na te pytanie odpowiedzi udzielą prelegenci występujący podczas konferencji Mobile Trends Conference Commerce & Banking, która odbędzie się najbliższy czwartek i piątek (8-9 października 2020).

Kim jest pokolenie Z?

Pokolenie Z, są to osoby dobrze zorientowane w technologii, często określane jako mobile first czy pokoleniem internetowym. Wychowani w internecie potrafią spędzać całe dnie przed ekranami telefonów. Szczególną uwagę przykuwają media społecznościowe, w tym Tik-Tok, Twitch, Instagram czy Discord. Przeważnie obierają sobie osoby do naśladowania wśród influencerów.

Mobile Trends Conference dla pokolenia Z

Pierwszy dzień konferencji pokaże, jak na strategię w influencer marketingu wpłynął czas pandemii, na który żadna z marek nie była przygotowana. 30% wzrost zasięgów twórców nie miał tak dużego wpływu na współpracę z markami, jak wiarygodność, która stała się kluczową wartością.
Drugiego dnia dowiemy się jak spopularyzować aplikację mobilną banku z udziałem micro influencerów oraz, jak kupuje generacja Z.

W związku z tym, że program konferencji jest zróżnicowany. Korzyść z uczestnictwa odniosą także inne osoby.

Tematy prelekcji dotyczą wielu zagadnień, począwszy od tworzenia i projektowania aplikacji, trendów związanych z sytuacją post pandemiczną i planami na przyszłość po tematy marketingowe.

Mobile Trends Conference online

Konferencja online

W związku z panująca epidemią, a co za tym idzie, w trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników organizatorzy podjęli decyzję, że październikowa edycja Mobile Trends Conference będzie dostępna wyłącznie online. Na uczestników czeka dwudniowy live-streaming oraz ponad 20 wystąpień ekspertów branż commerce i banking, a to wszystko z dowolnego miejsca na świecie!

Data:
8-9 października online.
Strona organizatora www.2020.mobiletrends.pl

Powiązane artykuły

Kongres Bezpieczeństwa Sieci

teoriabiznesu.pl

National Sales Congress – Najbardziej merytoryczny Kongres Sprzedaży

teoriabiznesu.pl

Wirtualny hackathon na 60-lecie KGHM Polska Miedź S.A.

teoriabiznesu.pl