Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Rekrutacja do programu Digital Now! Holding zakończona

Digital Now! Holding

Po 3 miesiącach zakończyła się rekrutacja do programu akceleracji skierowanego do start-up’ów tworzących rozwiązania dla branży eCommerce. Pozytywną rekomendację do dalszego udziału w programie otrzymały dwa projekty.

Digital Now! Holding był Organizatorem programu akceleracji. Zakończył się proces rekrutacji zespołów, które zgłosiły swoje projekty rozwiązań dla branży eCommerce. Na drodze oceny merytorycznej projektów, opartej na analizie przesłanych zgłoszeń przez kadrę zarządzającą Digital Now! Holding, wyłoniono dwa zwycięskie zespoły, które zostały zaproszone do podjęcia 3-miesięcznej współpracy z jednym z partnerów technologicznych programu. Zakwalifikowane projekty będą miały szansę współpracować z ponad setką partnerów i ponad tysiącem klientów Holdingu.

– Przez ostatnie trzy miesiące mogliśmy zapoznać się z wieloma innowacyjnymi projektami – tak duże zainteresowanie programem to dowód intensywnego rozwoju branży eCommerce w Polsce, a także potencjału młodych firm. Wybór zwycięskich projektów był trudnym zadaniem, jednak jesteśmy przekonani, że zespoły zaproszone do dalszej współpracy prezentują niezwykle wysoki poziom zaawansowania projektu,
a także proponują innowacyjne w skali rynku rozwiązania potrzeb sygnalizowanych przez naszych partnerów. Wierzymy, że wielowymiarowa działalność Holdingu da zespołom możliwość holistycznego podejścia do ich projektu, uwzględniającego jego potrzeby i wyzwania z perspektywy wymagań rynkowych oraz inwestorskich – powiedział Łukasz Nawrocki, CEO Digital Now! Holding.

Do udziału w programie akceleracji zgłosiło się 85 projektów, z czego do dalszej współpracy zaproszono dwa z nich. Przedstawienie zwycięskich zespołów nastąpi w najbliższych tygodniach. W kolejnych etapach programu wybrane zespoły pod opieką mentora z ramienia Digital Now! Holding rozpoczną doskonalenie, a następnie weryfikację i komercjalizację projektu, którego rezultaty zostaną zaprezentowane publicznie podczas „Demo day”. Po zakończeniu programu zespoły w dalszym ciągu będą mogły korzystać ze wsparcia mentorskiego Digital Now! Holding.

O Digital Now

Digital Now! to holding obejmujący spółki specjalizujące się w udzielaniu kompleksowego wsparcia branży e-commerce oraz firmom usługowym, działającym online. Od początku istnienia stawia na nowatorskie strategie tworzące nowy obraz e-marketingu w wymiarze 360. Wiodącym podmiotem holdingu jest Grupa iCEA – pierwsza agencja SEO360, która działa na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team.

źródło: https://digitalnow-holding.com/

Powiązane artykuły

E-commerce we Włoszech, czyli jak zacząć sprzedawać w kraju pizzy i wina

teoriabiznesu.pl

Pozycjonowanie stron opartych o skrypt WordPress

teoriabiznesu.pl

O aktualizacji algorytmu Google i różnych wersjach strony opowiada Justyna Zienkiewicz

teoriabiznesu.pl