Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Firma

Szkolenie Lean Six Sigma w projektach IT – White Belt

sigma

Zapraszamy wszystkich pracowników działów IT, zwłaszcza analityków biznesowych i systemowych, kierowników projektów, konsultantów biznesowych, pracowników ds. standardów i procesów, kadry zarządzającej firmą i odpowiedzialnych za wdrożenie koncepcji zarządzania procesami biznesowymi menadżerów do skorzystania ze szkolenia LEAN SIX SIGMA W PROJEKTACH IT – WHITE BELT, które odbędzie się 9-10.04.2019r w Warszawie.

Szkolenie ma za zadanie zapoznać uczestników z metodyką Lean Six Sigma i możliwościami zastosowania jej w branży IT. Dodatkowo trener zaprezentuje metodykę DMAIC i nauczy w jaki sposób skutecznie używać odpowiednich narzędzi do doskonalenia procesów.

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatów na których uczestnicy wykonają ćwiczenia pod okiem doświadczonego trenera. W trakcie szkolenia, organizator zapewnia materiały szkoleniowe, notatnik i długopis, przerwę kawową, lunch i certyfikat uczestnictwa.

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy będą znać metodologię Six Sigma oraz rozwiązywać problemy procesowe w sposób systematyczny i uporządkowany. Dodatkowo znają działanie metodyki DMAIC, co ułatwia ich aktywne zaangażowanie w projekty.

Trenerem szkolenia będzie Ewelina Walszczyńska – specjalistka od doskonalenia procesów. Jest certyfikowanym trenerem Lean Six Sigma. Współpracująca z wieloma firmami na poziomie pomocy z wykorzystaniem narzędzi statystycznych, a także jest trenerem i mentorem dla dziesiątek wyszkolonych GB i BB.

• Data szkolenia: 9-10.04.2019r.
• Miejsce szkolenia: Warszawa
• Cena szkolenia : 2199zł
• Link do strony organizatora, zapisów i agendy: https://gigacon.org/event/lean-six-sigma-w-projektach-it-white-belt/

Powiązane artykuły

IT w Produkcji i Logistyce

teoriabiznesu.pl

Konferencja Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych

teoriabiznesu.pl

Bezpłatna konferencja IT w Bankowości

teoriabiznesu.pl