Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Franczyza

Targi Franczyza Expo – Twoja szansa na sprawdzony biznes

Targi franczyza

Szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes? A może chcesz zostać swoim szefem? Jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś zainwestować swoje pieniądze w sprawdzone rozwiązania? Myślisz o rozwoju swojej firmy poprzez sieć? Zobacz czym jest franczyza i skorzystaj z sprawdzonego rozwiązania biznesowego.

Zapraszamy do przyjścia na Targi Franczyza Expo – są to międzynarodowe targi dla franczyzobiorców na których można znaleźć swój idealny pomysł na biznes.  

Już 2 marca 2019 odbędzie się premierowa edycja targów Franczyza Expo. Wydarzenie to odbędzie się w Warszawie, wyjątkowej lokalizacji  jaką jest galerii PGE Narodowego w Warszawie. Ta prestiżowa lokalizacja sprawi, że na targach nie zabraknie zarówno wystawców , jak i odbiorców. Strefa wystawiennicza, konferencja edukacyjna, randki biznesowe, networking oraz strefa ekspertów – a to wszystko na ponad 2000 m2. Jeżeli poważnie myślisz o biznesie, nie może Cię tam zabraknąć.

Unikatowe wydarzenia towarzyszące oraz nowi odbiorcy – Targi Franczyza Expo są odpowiedzią na szybko rosnący rynek franczyzowy w naszym kraju. Z roku na rok rośnie liczba firm powadzonych w oparciu o licencje, zwiększa się również zainteresowanie potencjalnych franczyzobiorców. Wiele firm rozważa rozwój swojej działalności dzięki współpracy z franczyzodawcą.

1 dzień, 100 konceptów franczyzowych i 3000 odwiedzających. Organizatorzy przygotowali strefę wystawienniczą oraz interesujące wydarzenia towarzyszące. Wystawcami będą między innymi takie marki jak Niezłe Bydło (srebrny sponsor targów), PZU (brązowym sponsorem), Naturhouse (srebrnym sponsorem), Carrefour, PKO Bank Polski, Yasumi, RE/Max, Carte D’Or Cafe, Seta Disco czy Lodolandia.

Targi Franczyza 2019 to:

Strefa wystawiennicza – aż 15 sektorów franczyzowych skupionych pod jednym dachem PGE Narodowego. Na wydarzeniu będą inwestorzy z naszego kraju i z zagranicy oraz szerokie grono franczyzodawców. Kilkadziesiąt gotowych i sprawdzonych pomysłów na biznes.

Akademia Franczyzy to konferencja edukacyjna, gdzie liderzy franczyzy opowiedzą m.in. franczyzie przyszłości (Żabka), o rozwoju firmy poprzez franczyzę (ARRS), trendach żywieniowych w konceptach gastronomicznych (Niezłe Bydło), źródłach siły i słabości w negocjacjach (Kancelaria Brola i Wspólnicy), jakimi kanałami dotrzeć do klientów oraz jak budować system franczyzowy.

Networking biznesowy – w tej sekcji tajniki networkingu i nawiążemy cenne relacje pod okiem Grzegorza Turniaka – Inspirującego mówcy, mentora, niestrudzonego orędownika i pasjonata idei networkingu.

Business Speed Dating, to 15 minutowe biznesowe randki między franczyzodawcą a potencjalnym franczyzobiorcą. To innowacyjna forma spotkań połączona z dedykowaną aplikacją mobilną pozwala na szybką i konkretną rozmowę z potencjalnym franczyzodawcą.

Strefa Ekspertów – to miejsce, gdzie eksperci z czołowych firm będą udzielać konsultacji z marketingu, zarządzania franczyzą, sprzedaży, prawa w biznesie i negocjacji.

Franchising Awards – prestiżowy konkurs dla franczyzodawców i sieci franczyzowych. Jury złożone z branżowych ekspertów wyłoni zwycięzców w 3 kategoriach i przyzna tytuł Rekomendowanej Franczyzy.

Targi zapewniają szeroki wybór franczyzodawców w jednym miejscu. Dzięki temu na wydarzeniu można bezpośrednio porozmawiać z interesującym nas przedsiębiorcą, poznać najciekawsze propozycje franczyzy, nawiązać nowe relacje biznesowe oraz zainspirować się w Strefie Ekspertów.

Wydarzenie to jest miejscem spotkań dla aktualnych liderów biznesu i najbardziej obecnych trendów w franczyzie. Więcej informacji dotyczących biletów oraz programu, znajdziemy na https://franczyzaexpo.pl/

Podsumowując, targi Franczyza Expo to wydarzenie dla wszystkich, którzy poszukują pomysłu na biznes i franczyzodawców, którzy szukają nowych partnerów do współpracy, które mamy przyjemność objąć Patronatem Medialnym.

Organizatorem wydarzenia jest International Center of Events II – najszybciej rozwijający się organizator branży targowo – konferencyjnej w Polsce.

Zapraszamy także do przeczytania wywiadu z organizatorem targów pod tym linkiem: https://teoriabiznesu.pl/blisko-ludzi/ic-events-organizator-targow-i-konferencji-wywiad/

Powiązane artykuły

B2Beauty Trends Show – event poświęcony branży beauty

teoriabiznesu.pl

Konkurs Liderzy IT – szósta edycja konkursu dla firm technologicznych

teoriabiznesu.pl

Pomysł na biznes – salon kosmetyczny – infografika

teoriabiznesu.pl