Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Trzecia edycja Golden Marketing Conference Live!

gmc live 3

Patronat medialny

Grupa MTP po raz kolejny organizuje spotkanie z ekspertami w dziedzinie marketingu. Już niebawem w przestrzeni wirtualnej odbędzie się GMC Live! Vol.3.

Czym jest Golden Marketing Conference?

Golden Marketing Conference to odbywający się w trzech polskich miastach, cykl konferencji marketingowych. Podczas każdej edycji spodziewać się można wystąpień specjalistów z dziedzin marketingu, brandingu, social media oraz budowania strategii marketingowej. Wydarzenie to umożliwia zdobycie nowych doświadczeń, pogłębienie wiedzy i nawiązanie cennych znajomości. Uczestnicy konferencji mają szeroką wiedzę oraz doświadczenie z dziedziny marketingu czy PRu.

Trzecia edycja wydarzenia rozpocznie się 3 grudnia o godzinie 10:00. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych konferencji, całość będzie transmitowana bezpłatnie za pośrednictwem Facebooka i YouTube’a.

Aby wziąć w nich udział, wystarczy wejść w jeden z podanych niżej linków.

Facebook: https://www.facebook.com/GoldenMarketingConference/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCq5BqQRFge4ya7symJ527qQ

 GMC Live! w liczbach

Każda edycja Golden Marketing Conference przyciąga wielu zainteresowanych. Zarówno stacjonarna, jak i ta w sieci mogły pochwalić się imponującymi wynikami. GMC Live! w przypadku dwóch pierwszych edycji zebrała w trakcie całej transmisji na Facebooku oraz YouTube 5 073 stałych widzów. Obejrzeli oni łącznie aż 204 177 minut konferencji live. Wydarzenia zgromadziły również 23 057 użytkowników relacji na żywo, którzy łącze pod live’ami zostawili 1 528 reakcji. Same transmisje online zostały natomiast udostępnione 147 razy.

Grudniowa edycja konferencji zostanie zrealizowana w specjalnie do tego wy budowanym studiu Grupy MTP. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia będą mogli śledzić je w najwyższej jakości. Podczas GMC Live! vol. 3 zobaczymy prelegentów, którzy poruszą najistotniejsze w ostatnim czasie tematy z dziedzin e-commerce, esportu, employee advocacy, SXO oraz prawa marketingu. Uczestnicy konferencji będą mogli uzyskać certyfikat, świadczący o tym, iż wzięli w niej udział. Bieżące informacje można zaś śledzić na Facebooku Golden Marketing Conference lub dołączyć do wydarzenia, klikając w link https://www.facebook.com/events/3232960723496124.

Sam projekt GMC Live! powstał w wyniku utrudnień wywołanych pandemią koronawirusa. Aby nie przekładać konferencji na dalsze terminy i móc w bezpieczny sposób rozmawiać na temat skutecznych praktyk marketingowych i bieżących trendów w branży, zostały one przeniesione do sieci. Zapewniło to stały dostęp do wiedzy oraz duży komfort w postaci bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach, bez względu na wciąż zmieniającą się sytuacją globalną.

Opracowała: Emilia Niedbała

Powiązane artykuły

Mobile Trends Conference po raz pierwszy w pełni on-line

teoriabiznesu.pl

eTradeShow – III edycja targów i konferencji e-commerce

teoriabiznesu.pl

BPMN 2.0 – Kurs zaawansowany

teoriabiznesu.pl