Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Benefit dla pracowników? Zamów im owoce!

Benefit dla pracowników Zamów im owoce

Coraz więcej firm troszczy się o swoich pracowników, oferując im nie tylko umowę o pracę i godziwe wynagrodzenie, ale również szereg benefitów. Często to właśnie one decydują o atrakcyjności firmy i sprawiają, że ktoś decyduje się podjąć pracę właśnie w niej. Rodzajów benefitów jest wiele, a jednym z nich są owoce.

Czym są benefity pracownicze?

Benefit to słowo pochodzące z języka angielskiego i oznaczające korzyść. Już samo to jasno mówi, z czym mamy do czynienia, wspominając o benefitach pracowniczych. Wyjaśniając słowo benefity bardziej po polsku, można ująć je jako świadczenia pozapłacowe. Co ciekawe, w dużych firmach o ugruntowanej pozycji na rynku są one już standardem. Co więcej, wiele firm decyduje się na stosowanie więcej niż jednego benefitu, dając swoim pracownikom szereg korzyści.

Jaką rolę pełnią benefity pracownicze?

Okazuje się, że benefity pracownicze pełnią szereg funkcji. W dużej mierze są one jednak uzależnione od tego, na jaki benefit zdecydujemy się postawić. I tak dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej czy codziennie dostarczane świeże owoce do biura to sposób na poprawę zdrowia pracowników. Z kolei karty pozwalające na darmowe korzystanie z siłowni to zarówno troska o zdrowie, jak i zapewnienie pracownikom możliwości spędzania wolnego czasu.

Czy owoce to dobry pomysł na benefit pracowniczy?

Karty MultiSport czy możliwość korzystania z prywatnej przychodni lekarskiej to standardowe benefity, na które stawia dzisiaj większość firm. Nie brakuje jednak tych, które chcą wykazać się nieco większą pomysłowością. Takie firmy do pakietu benefitów pracowniczych włączają zdrowe przekąski, czyli owoce.

Zamknięte w sterylne opakowania owoce charakteryzują się najwyższą jakością. Owoce to dla wielu pracowników sposób na dodatkowy posiłek w pracy. Dostarczają one cennych witamin i minerałów, a tym samym troszczą się o zdrowie pracowników. Dzięki temu pracodawca nie musi martwić się częstymi nieobecnościami swoich podwładnych.

Skąd wziąć owoce dla pracowników?

Firmy, które decydują się na benefity pracownicze w postaci owoców, nie muszą się dzisiaj martwić. Wystarczy postawić na usługi doświadczonego dostawcy, który specjalizuje się w dostarczaniu owoców do biur. Taką firmą jest Dailyfruit.pl, która może pochwalić się aż dziesięcioletnią obecnością na rynku. Na swoim koncie ma współpracę z przeszło dwoma tysiącami firm, z których każda była w pełni usatysfakcjonowana. Z usług tej firmy można korzystać w takich miastach jak między innymi:

  • Warszawa;
  • Łódź;
  • Poznań;
  • Kraków;
  • Katowice;
  • Lublin

Dostawy zawsze realizowane są na czas, a klienci mogą być pewni, że trafią do nich owoce, których jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Czy benefity się opłacają?

Pytanie to zadaje wcale nie mało pracodawców. Odpowiedź jest jednak: tak! Każdy benefit to większe zadowolenie pracowników, a to z kolei oznacza większe zaangażowanie w pracę.

Benefity pracownicze to świetny sposób na przyciągnięcie pracowników do pracy. Ciekawą propozycją są owoce, które cieszą się coraz większą popularnością.