Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Czy warto wynająć magazyn w Piasecznie?

Warszawski rynek magazynowy składa się z dwóch segmentów. Pierwszym z nich są nowoczesne obiekty o funkcji magazynowo-przemysłowej zlokalizowane w granicach administracyjnych miasta, a drugim tego typu obiekty wybudowane w pobliskich miejscowościach, na przykład w Piasecznie. Ważną cechą obiektów magazynów w podwarszawskich miejscowościach jest korzystny stosunek ceny wynajmu do oferowanego standardu. To atrakcyjna opcja dla wielu krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Jakie magazyny znajdują się w Piasecznie?

Lokalny rynek magazynowy, jak na wielkość podwarszawskiej miejscowości, jest niezwykle rozbudowany. W Piasecznie znaleźć można kilkanaście obiektów w różnym standardzie wykonania i wyposażenia. W większości są to nowe magazyny oferujące komfortowy dostęp do miejsc parkingowych i placów manewrowych dla ciężarówek, z nowoczesną infrastrukturą energetyczną oraz szeregiem rozwiązań technicznych wymaganych przez współczesne przedsiębiorstwa. Wiele z tego typu obiektów zapewnia dostęp do zaplecza socjalnego dla pracowników i kierowców oraz do pomieszczeń biurowych, które można wykorzystać na potrzeby administracyjne firm wynajmujących powierzchnię magazynową. Na stronie https://warehousemarket.pl/magazyny-piaseczno znaleźć można przykłady istniejących i działających magazynów w Piasecznie, które można wynająć w części lub całości pod działalność magazynową, handlową, logistyczną lub pod lekką produkcję.

Zalety wynajmu magazynu w Piasecznie

Do największych korzyści wynajmu powierzchni magazynowej w Piasecznie zaliczyć należy niższą cenę za metr powierzchni niż w Warszawie, łatwy dojazd dzięki nowej drodze ekspresowej S2 i drodze krajowej 79 oraz dobre skomunikowanie z Warszawą drogami lokalnymi, co pozwala na łatwiejsze pozyskanie pracowników. Nowoczesne magazyny w Piasecznie oferują podobny standard wyposażenia jak obiekty magazynowe zlokalizowane w stolicy. To duże hale o uniwersalnej konstrukcji, z monitoringiem i zabezpieczeniami przeciwpożarowymi, z rampami ułatwiającymi obsługę ciężarówek, przystosowane do stosowania nowoczesnych systemów składowania lub ustawiania linii technologicznych pod lekką produkcję.

Wynajem magazynu w Piasecznie jest dobrą opcją dla przedsiębiorstw poszukujących atrakcyjnej lokalizacji blisko Warszawy, którym zależy na znalezieniu obiektu nowoczesnego, ale przystępnego cenowo, o dużej uniwersalności zastosowań. Magazyny w tej lokalizacji są dobrze skomunikowane z Warszawą, a dzięki niedużej odległości od dróg szybkiego ruchu, również z wszystkimi ważnymi ośrodkami gospodarczymi kraju.