Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Gdzie organizować eventy w Polsce?

agencja eventowa z Poznania

Branża eventowa w Polsce mimo pandemicznych zawirowań wciąż się rozwija. Firmy coraz chętniej organizują wydarzenia dla pracowników, klientów czy kontrahentów, zarówno w wersji tradycyjnej jak i ostatnimi czasy z wiadomych względów – w wersji online. Dziś skupimy się na tradycyjnych eventach firmowych oraz miastach, w których warto je organizować!

Niezmiennie „naj” w naszym zestawieniu będzie Warszawa. Dlaczego? Powód jest banalnie prosty: najwięcej miejsc, w których możemy zorganizować event, najwięcej możliwości noclegowych, najwięcej sal konferencyjnych, najwięcej atrakcji, klubów i najwięcej podwykonawców. Jak na stolicę przystało, Warszawa jest centrum nie tylko biznesu, ale także i biznesowych eventów.

To tutaj odbywają się największe i najbardziej prestiżowe wydarzenia firmowe, największe gale i konferencje. Całość ułatwia położenie miasta – praktyczni w centrum Polski, z dobrą komunikacją. Dojeżdżają tu pociągi, latają samoloty, a i dojazdowych dróg ekspresowych i autostrad jest całkiem sporo. Dodatkowo niezwykle bogata oferta restauracyjna sprawia, że na evencie możemy zadbać o catering najwyższej jakości. Wspominaliśmy o agencja eventowych? W Warszawie jest ich bardzo dużo, więc organizator ma w czym wybierać!

Kolejnym miastem, gdzie organizacja eventów firmowych nie nastręcza większych problemów jest bez wątpienia Wrocław. Przepiękna Hala Stulecia, centra konferencyjne, Stadion Olimpijski, Stadion Wrocław, nowoczesne hotele takie jak położony w centrum OVO, wyśmienite restauracje, wiele terenów zielonych takich jak te położone np. przy Zamku Topacz – to wszystko sprawia, że coraz więcej przedsiębiorców z Dolnego Śląska decyduje się na organizację eventu firmowego właśnie tutaj.

Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że w stolicy Dolnego Śląska działa wiele bardzo sprawnych agencji eventowych, które mają olbrzymie doświadczenie i bogatą sieć kontaktów.

A jak na tym tle prezentuje się Poznań? Ostatnimi laty w tym mieście obserwujemy bardzo intensywny rozwój oferty eventowo-hotelarskiej. Nie tylko powstają nowe miejsca, gdzie przedsiębiorcy mogą zrealizować konferencję, galę czy event plenerowy, ale rozwija się także oferta hotelowa. Nowoczesne sale konferencyjne, w pełni multimedialne i wyposażone w nowoczesny sprzęt już nie są rzadkością, a codziennością i nie ma problemów ze znalezieniem odpowiedniej lokalizacji.

Również w kwestii eventów plenerowych mamy w czym wybierać. Poznańskie hotele inwestują w przestrzeń zieloną, nad brzegami Warty powstają restauracje i kluby ze specjalnymi strefami, a do tego możemy skorzystać z oferty wynajęcia przestrzeni przylegającej do Stadionu Poznań!

Miejscowi przedsiębiorcy już nie muszą wyjeżdżać z Poznania, by zorganizować prestiżowy event. Co więcej, coraz więcej firm organizuje swoje eventy czy wyjazdy integracyjne w stolicy wielkopolski i okolicach!

Rozwijająca się infrastruktura eventowa przyciąga także agencje eventowa. Co chwila na miejscowym rynku pojawia się nowy podmiot, a oprócz tego niektóre firmy zakładają w Poznaniu swoje filie! Co za tym idzie, w 2021 roku znalezienie agencji eventowej z Poznania, która w profesjonalny sposób zorganizuje i zrealizuje Twój event nie jest żadnym problemem. Nie zwlekaj więc i zacznij organizować swoje wymarzone wydarzenie firmowe jeszcze dziś!