Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Grupa iCEA wyodrębniła nową spółkę – ADSRight

Grupa iCEA wyodrębniła nową spółkę – ADSright

Wchodząca w skład holdingu Digital Now! agencja zajmuje się prowadzeniem internetowych kampanii reklamowych. Usługa ta była dotychczas dostępna dla wybranych Klientów w ramach działań Grupy iCEA. Prezesem spółki jest Maciej Żak, pełniący również rolę Członka Zarządu ds. Rozwoju w Grupie iCEA. – Zamierzam wprowadzić usługi firmy na wyższy poziom oraz zwiększyć możliwości rozwoju i ekspansji naszych Klientów. Moim priorytetem jest także rozszerzenie działalności spółki na inne kontynenty, m.in. Amerykę Północną – zaznacza Prezes firmy.

Maciej Żak od lat związany jest ze spółką Grupa iCEA oraz innymi spółkami holdingu  Digital Now!, oferującego zdywersyfikowane usługi dla branży eCommerce. Zakres działań ADSRight sprowadza się do prowadzenia kampanii Google Ads, Facebook Ads oraz innych systemów reklamowych. Lider branży SEM w swojej strategii rozwoju skupia się również na działaniach w środowisku Allegro Ads oraz nowej formy reklamowej TikTok Ads. Zakres usług firmy to przede wszystkim obsługa kampanii reklamowych, które prowadzą do zwiększania przychodów ich klientów.

Co jest tajemnicą naszego sukcesu? To proste – wierzymy, że najlepsze kampanie tworzą ludzie, a wykorzystując nowoczesne technologie i zarządzając nimi, mają nieograniczone możliwości. Dlatego od początku stawiamy na relacje, know – how, transparentność i partnerskie podejście. To pozwoliło nam na przekształcenie jednej, kompleksowej usługi świadczonej przez Grupę iCEA w samodzielną spółkę. Niezależnie od tego, czy Klient jest małą, początkującą firmą czy liderem w swojej branży – w ADSRight każdy jest naszym Partnerem. Zdajemy sobie sprawę, że sukces Klienta to także nasz sukces – podkreśla Maciej Żak, Prezes ADSRight.

 Proponowany przez ADSRight sposób działania pozwala na realizację skutecznych kampanii SEM. Współpracę z firmą rozpoczyna audyt, który ma na celu poznanie klienta i analizę jego strony internetowej. Na tej podstawie agencja opracowuje strategię i wyznacza cele biznesowe, prowadzące do zwiększenia przychodu firmy. Nad projektem od początku do końca czuwa dedykowany mentor – specjalista z ramienia ADSRight. Podczas realizacji kampanii spółka stawia na transparentność, dlatego Klient w każdej chwili ma dostęp do konta reklamowego, by na bieżąco śledzić wyniki prowadzonych działań.

Dotychczas realizowane na wybranej grupie Klientów działania, zaowocowały zaufaniem, które pozwala budować doświadczenie i sieć partnerstw nie tylko w Polsce, ale również na rynku zagranicznym. Firma zatrudnia specjalistów doświadczonych w prowadzeniu działań na poszczególnych rynkach zagranicznych i pomaga klientom w ekspansji na rynki amerykańskie oraz Europy Zachodniej i Centralnej. Pomimo że spółka jest w początkowej fazie rozwoju, dzięki bogatemu doświadczeniu pracowników i know-how, realizuje już międzynarodowe, prestiżowe projekty.

ADSRight jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom branży eCommerce, zdobyte przez nas doświadczenie w prowadzeniu dużych kampanii reklamowych przekłuliśmy w samodzielną spółkę. Korzyści płynące z nawiązanej z nami współpracy to nie tylko namacalne produkty czy wyniki sprzedażowe, ale także poczucie bezpieczeństwa, które Klient zyskuje dzięki naszemu zaangażowaniu i opiece merytorycznej. Maciej Żak jest zaufanym specjalistą, który nie boi się wyzwań, zna specyfikę rynku ze względu na wieloletnie doświadczenie w Grupie iCEA, a prowadzona przez niego spółka z pewnością wniesie do holdingu wiele innowacyjnych rozwiązań podkreśla Łukasz Nawrocki, CEO Digital Now! Holding.

Powiązane artykuły

Od chmury do cebuli – korzyści z wdrożenia systemów ERP są wielowymiarowe

teoriabiznesu.pl

​Organy spółki z o.o.

teoriabiznesu.pl

Co to jest aport? Wniesienie aportu do spółki

teoriabiznesu.pl