Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Jak zmniejszyć koszty prowadzenia biura ?

wynajem biura na godziny

Czy warto zaczynać działalność od założenia biura ? O tym jak wysokie są koszty prowadzenia biura nie trzeba nikogo przekonywać. Wynajęcie pomieszczeń i przygotowanie ich pod konkretną działalność to dopiero początek. Do tego dochodzą comiesięczne koszty stałe, czasowe remonty.

Na coś takiego mogą pozwolić sobie większe, stabilne firmy przynoszące stały dochód. Nie bez znaczenia jest też sam styl pracy. Jeżeli większość pracowników pracuje w terenie, a w biurze sporadycznie organizowane są spotkania generowanie kosztów przez puste biuro zupełnie mija się z sensem. Coraz bardziej popularna praca zdalna sprawia,  że dużo biuro staje się po prostu zbędne. Jednak trudno organizować spotkania pracowników lub z klientami w kawiarni. Jest to wyjątkowo nieprofesjonalne i ma negatywny wpływ na PR firmy, a nawet podważa jej wiarygodność. W takich wypadkach wynajęcie biura na godziny jest idealnym wyjściem z sytuacji.

Gdzie można wynająć biura na godziny ?

Cube Centre w Warszawie to centrum biznesowe zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, kilkaset metrów od Placu Konstytucji. W pobliżu znajdują się liczne ambasady, siedziby wielkich korporacji, Sejm i Senat, a także wiele modnych butików i restauracji. Cubecentre.pl to nie tylko pomieszczenia do wynajęcia – to również szereg dodatkowych usług, które pomogą zredukować koszty prowadzenia działalności gospodarczej. W cubecentre.pl można wynająć biura na godziny, nawet jednorazowo – na przykład na ważne spotkanie z klientami, podpisanie umowy czy rozmowy handlowe. Oprócz biur, gdzie może spotkać się kilka osób cubecentre.pl dysponuje również nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, gdzie można zorganizować szkolenie lub konferencję nawet na 40 osób.

Jakie usługi dodatkowe świadczy biuro na godziny ?

Przede wszystkim zapewnia prestiżowy adres, dostępny 24 godziny na dobę. Oprócz wynajmu pomieszczenia można zlecić tutaj odbieranie korespondencji – listów zwykłych, poleconych i przesyłek kurierskich.  W biurze dostępne są wszelkie urządzenia biurowe typu drukarki i skanery, wszędzie dostępna jest wysokiej jakość sieć Wi-Fi.W razie potrzeby biura na godziny mogą zapewnić profesjonalną obsługę sekretariatu, a także catering. Istnieje również możliwość kompleksowego prowadzenia księgowości firmy, a nawet obsługi prawnej. Biura na godziny oferują szereg pakietów dla firm obejmujących czasowy wynajem pomieszczeń do pracy wraz z usługami dodatkowymi. Tego typu pakiety mogą być tworzone również indywidualnie i uwzględniać potrzeby i specyfikę działalności klienta.