Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Jakie sale szkoleniowe wybrać w erze po-covidowej?

szkolenia Tychy

Powrót do pracy stacjonarnej często wiąże się z przeprowadzeniem szkoleń i zapoznaniem pracowników z nowymi normami BHP. Nieraz znalezienie odpowiedniego biura może wydawać się nużącym i absorbującym czas zajęciem. Przy wyborze odpowiedniej sali szkoleniowej warto zwrócić uwagę na kilka kwestii – czy posiada odpowiedni sprzęt, czy jest przestronna i czy posiada klimatyzację?

Nowoczesna sala szkoleniowa — na co zwrócić uwagę?

Sala szkoleniowa przede wszystkim powinna zapewniać podstawowe dogodności, jakimi są stoliki oraz krzesła. Dla pracowników to gwarancja komfortu, a przyswajanie wiedzy staje się zdecydowanie łatwiejsze i efektywniejsze. Wynajmując pomieszczenie, masz możliwość dopasowania go do konkretnej ilości osób — warto o tym pamiętać, zwłaszcza w okresie po pandemii i wybrać takie miejsce, które odpowiada wymogom BHP. Aby szkolenie przebiegło sprawnie, potrzebny jest sprzęt, na którym zostanie wyświetlony materiał. Ważnym elementem jest więc projektor, pozwalający na przekazanie treści w prosty sposób. W czasie burzy mózgów niezawodna okaże się też tablica, na której spisywać można pomysły. Każde szkolenie potrzebuje także przerw – dobrym pomysłem jest więc znalezienie miejsca, które oprócz aneksu kuchennego zapewnia również bufet. W takim miejscu pracownicy mają możliwość zjedzenia ciepłego posiłku czy wypicia kawy. Dla większego komfortu, sale szkoleniowe powinny też posiadać klimatyzację oraz możliwość zaciemnienia okien, tak aby w czasie cieplejszych miesięcy przynosić ulgę od słońca i wysokich temperatur.

Jakie wybrać sale szkoleniowe?

Przy wyborze sali szkoleniowej warto zwrócić uwagę na poziom bezpieczeństwa oraz rodzaj dogodności, jakie zapewnia. Odpowiednio zabezpieczony budynek powinien posiadać całodobowy nadzór ochrony. W obecnej sytuacji warto wybierać miejsca, które posiadają dwa wejścia, tak aby nie narażać pracowników. Budynek powinien być również dostosowany do osób niepełnosprawnych, np. posiadać windy, szerokie korytarze czy toalety. Aby nie utrudniać swoim pracownikom przyjazdu na szkolenie, warto zadbać też o dobrą lokalizację oraz odpowiednią ilość miejsc parkingowych. Dodatkowym atutem będzie zautomatyzowany system zarządzania budynkiem, który zadba o komfort gości oraz pozwoli na uniknięcie opóźnień. Jeśli poszukujesz sprawdzonego miejsca – biuro do wynajęcia w Tychach będzie dobrym wyborem. Dlaczego? Tychy to miasto dobrze skomunikowane z pozostałymi miastami poprzez drogę ekspresową, kolejkę oraz autobusy. Sale szkoleniowe natomiast znajdują się w nowoczesnych i przestronnych biurowcach.

Wybór sali szkoleniowej w Tychach to świetny pomysł. Przez sprawny dojazd, Twoi pracownicy bez problemu dojadą na miejsce niezależnie od środka transportu. Za sprawą nowoczesnego sprzętu samo wynajęcie sali szkoleniowej zapewni natomiast komfort oraz ułatwi przeprowadzenie szkoleń.