Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Kalendarz książkowy oraz notes firmowy do pracy

kalendarz książkowy

Kalendarze książkowe czy notesy? Oba gadżety są bardzo przydatne, zwłaszcza w codziennej pracy. Każdy z nich można zastosować do innych celów, ale definitywnie znajdą swoje zastosowanie w biurze firmowym. Szczególnie w przypadku o małych podręcznych rozmiarów np. A5 lub B5. Taki egzemplarz możemy przenosić w każde miejsce, nie zajmując tym zbyt wiele wolnej przestrzeni. Praca zdalna, w biurze czy nawet jakieś spotkania… notes oraz kalendarz sprawdzi się w 100 procentach!

Kalendarz książkowy a notes firmowy

Kalendarz firmowy i notes firmowy zdecydowanie sprawdzą się na Twoim biurku, ale nie tylko. Oba produkty są bardzo funkcjonalne, przez co można stosować je osobno do różnych zadań. Każde z nich można zamówić w najróżniejszych kolorach opraw oraz z wieloma dodatkami. Najbardziej popularne są oprawy skóropodobne Vivella oraz Nebraska, które możemy znaleźć w kalendarzach, jak i w notesach. Takie produkty, jak i wiele więcej możemy znaleźć na KalendarzeCSK.

Jaki jest kalendarz książkowy?

Kalendarz książkowy to zdecydowanie najlepsza opcja terminarza. Można go zabrać ze sobą na spotkanie,  w trasę, jak i trzymać na naszym biurku. Wyróżnia się dzięki możliwości podejrzenia całego roku w jednym zeszycie. Oczywiście to nie wszystko. Taki kalendarz ma dodatkowe miejsce na zapiski przy każdym dniu tygodnia. Dzięki temu możemy zapisywać wszystko o czym nie chcemy zapomnieć. Jest to najlepszy organizer, który przyda ci się nie tylko w pracy, ale i do indywidualnego użytku. Mamy też kilka dostępnych form układu wewnętrznego. Układ dzienny z dniem zajmującym całą stronę. Tygodniowy z całym tygodniem na 2 stronach oraz tygodniowo-notesowy z całym tygodniem na jednej stronie i miejscem na notatki na drugiej. Układ można dobrać w zależności od naszych potrzeb. W biurze może bardziej przydać się układ dzienny. Szczególnie kiedy mamy dużo pracy i potrzebujemy więcej miejsca na zapisywanie informacji lub planów. Układ tygodniowy równie dobrze może sprawdzić się w pracy. Zwłaszcza przy indywidualnych firmach gdzie pracownik potrzebuje narzędzia do zapisywania godzin umówionych klientów na wizytę.

kalendarz ksiazkowy do pracy

Jaki jest notes firmowy?

Notes firmowy może wyglądem przypominać kalendarz książkowy, lecz środek jest całkowicie inny. Oczywiście celem notesu jest możliwość zapisywania informacji i notatek. Główną różnicą pomiędzy nim a kalendarzem jest brak wypisanego kalendarium. Notes prowadzisz, tak jak ty chcesz! Chcesz użyć różnych kolorów? A może rysować drobne elementy? Dzięki notesowi jesteś w stanie to robić! Taki zeszyt można przeznaczyć jako notatnik do rozpisania konkretnego działania. Przykładowo możemy zapisywać sobie nasz postęp w sporcie lub w jakimkolwiek innym hobby. W pracy nada się do rozpisania ważniejszych informacji, które dzieją się w firmie. Można go też przeznaczyć jako zeszyt do zapisywania nowych dla nas informacji, które chcemy zapamiętać. Możemy go użyć jak tylko chcemy, jeśli do tego nie jest potrzebne nam kalendarium. Kolejnym dużym plusem jest jego bezterminowość. Kalendarz może nam służyć cały rok, za to notes znacznie dłużej. Do zapisanych tam informacji możemy też wracać nawet za kilka lat!

notes firmowy do pracy

Możliwe formy wyróżniające kalendarz książkowy oraz notes

Każdy przedmiot można dodatkowo wyróżnić czy uszlachetnić. Dotyczy to również wyżej opisywanych kalendarzy i notesów. Na KalendarzeCSK wybór dodatków jest bardzo obszerny. Najbardziej popularną opcją jest wytłoczenie loga firmowego na okładce. Nie tylko to wyróżni twój terminarz, ale i nada oryginalności produktowi. W firmie sprawdza się to idealnie, zwłaszcza jeśli planujemy rozdać taki upominek pracownikom. Wtedy też można dodać opcję personalizacji, czyli laserowania imienia i nazwiska na okładce. W ten sposób oznaczamy właściciela terminarza. W firmie z dużą ilością pracowników taki produkt na pewno pomoże, by nie pogubić ani nie pomylić swoich egzemplarzy. Firmy przeważnie decydują się na zakup kalendarzy książkowych dla wszystkich pracowników. Na tym oczywiście się nie kończy. Takie logo możemy jeszcze uszlachetnić folią w kolorze srebrnym lub złotym. Złote blaszki z napisem zaczepiane na rogach, okucia narożników to kolejne możliwości dekoracyjne. Oczywiście ważne jest, aby nasz gadżet był funkcjonalny. Zapewni to doczepiana gumka, która dostępna jest w notesie lub w niektórych egzemplarzach kalendarza. W kwestii funkcjonalności może również sprawdzić się doczepiana koperta na dokumenty.

Kalendarz z notesem tworzą świetny zestaw i oba znajdą swoje zastosowanie. Nie musimy decydować się na tylko jeden z nich. Kalendarz może być świetnym dopełnieniem notesu. Terminarz można stosować do zapisywania ważniejszych dat. Za to notesu do rozpisywania ważniejszych dla nas informacji. W ostateczności w notesie również możemy stworzyć własne kalendarium, jeśli zależy nam na indywidualnym wyglądzie.