Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Konta dla firm – sprawdź ranking najtańszych kont firmowych!

konta firmowe ranking

Konta dla firm są nieodzownym elementem prowadzenia działalności gospodarczej. W dzisiejszych czasach bez konta w banku nie masz szans zaistnieć. Prowadząc biznes na pewno liczysz na oszczędności w każdej możliwej sytuacji. Sprawdź więc, w jakim banku najlepiej założyć konto firmowe, aby było to dla Ciebie najbardziej atrakcyjne.

  1. Santander Bank Polska – lider na każdej płaszczyźnie
  2. Bank Pekao i mBank – także dobre rozwiązanie!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że chcesz podpisać umowę z bankiem, który proponuje najlepsze konto firmowe. Dlatego porównaliśmy dla Ciebie kilka propozycji i z nich wyciągnęliśmy wnioski. Sprawdź, gdzie najlepiej założyć konto dla firm!

Santander Bank Polska – lider na każdej płaszczyźnie

Bank ten jest zdecydowanym liderem wielu rankingów z kilku powodów. Przede wszystkim oferuje swoim nowym klientom bonus w wysokości nawet do 1250 złotych – tak dużej premii nie ma w żadnym dużym i popularnym banku w naszym kraju. Kolejną zaletą założenia konta dla firm w Santander Bank Polska jest możliwość dokonywania darmowych przelewów, dodatkowo możliwość wyciągania gotówki z każdego bankomatu w Polsce także za darmo. Jednak to nie wszystko, jako przedsiębiorca możesz liczyć na bezpłatną kartę, a nawet darmowe bankomaty za granicą, co wyróżnia ten bank na tle innych. Oczywiście nie mogło zabraknąć darmowego prowadzenia konta, co także przemawia na korzyść tego banku. Więcej na temat możliwości, jakie daje Ci konto dla firm w Santander, ale także w innych bankach i ogólny ranking znajdziesz tutaj: https://www.czerwona-skarbonka.pl/ranking-kont-firmowych-najlepsze-konta-dla-firm/.

Bank Pekao i mBank – także dobre rozwiązanie!

Dwa wymienione wyżej banki to także dobre rozwiązanie dla Ciebie, jeśli planujesz założenie konta dla firm. Te dwa wyróżnia jedna rzecz, a więc premia na start. W mBanku jej nie dostaniesz, a w Banku Pekao wynosi ona dokładnie 1000 złotych. Dlaczego jednak te dwa banki są niżej w rankingach od Santander Bank Polska? Ponieważ za granicą niestety będziesz musiał płacić prowizję, kiedy zdecydujesz się wyciągnąć gotówkę z bankomatu. Czeka na Ciebie jednak możliwość wykonywania darmowych przelewów, bezpłatna karta i darmowe wyciąganie gotówki w bankomatach w naszym kraju. W Pekao i mBanku możesz także liczyć na darmowe prowadzenie konta, co dla wielu przedsiębiorców jest najważniejszą kwestią, szczególnie kiedy dopiero zaczynają swoją działalność. Jeśli chcesz poznać oferty innych banków, zapraszamy pod wskazany link w poprzednim akapicie.

Powiązane artykuły

Ranking kont firmowych

teoriabiznesu.pl

Firma To Ja, czyli konto firmowe w Idea Banku

teoriabiznesu.pl

Bezpłatne konto firmowe w Santander i mBanku

teoriabiznesu.pl