Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Logopisy.pl – producent wyjątkowych długopisów reklamowych

długopisy reklamowe

Współczesny marketing w dużej mierze opiera się na budowaniu u klientów pozytywnych skojarzeń związanych z daną marką i poczucia przywiązania do niej. Idealnie sprawdzają się w tym procesie produkty reklamowe, niekiedy mniejsze, niekiedy większe upominki z logo firmy, które możemy rozdać wśród klientów, kontrahentów czy pracowników. Dziś wizytówki to przeżytek, gubią się w portfelu pośród dziesiątek kart kredytowych czy członkowskich. Alternatywą pozostają wyjątkowe prezenty, którymi firma może obdarować klientów, utrwalając w ich świadomości poczucie przywiązania do konkretnego brandu. Logopisy.pl to sprawdzony producent długopisów reklamowych, dbający o to, by marka zleceniodawcy stała się bardziej zauważalna, a przez to – zyskiwała nowe rzesze klientów. Współpracujemy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, a na liście zleceniodawców, którzy zaufali naszym usługom znalazło się już wiele marek obecnych na rynku od dekad.

  • Długopis reklamowy – gustowny upominek z logo firmy

  • Produkty reklamowe logopisy.pl – szeroka gama produktów

  • Wyjątkowe promocje na długopisy reklamowe

Długopis reklamowy – gustowny upominek z logo firmy

Dlaczego warto zastąpić standardowe wizytówki eleganckimi produktami reklamowymi? Przy dużych zamówieniach koszt długopisów jest niewielki w porównaniu do tego, jak wyraźnie upominek ten zwiększa zauważalność marki. W końcu długopisy towarzyszą nam w najbardziej prozaicznych czynnościach – rozwiązywaniu krzyżówek, sporządzaniu listy zakupów. Zatem długopis z logo firmy będzie towarzyszył klientom i kontrahentom na co dzień, budując pozytywne skojarzenia z marką.

Produkty reklamowe logopisy.pl – szeroka gama produktów

Szeroka gama produktów reklamowych oferowanych przez logopisy.pl spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdziemy tu długopisy plastikowe, stanowiące ekonomiczny zamiennik dla ich odpowiedników metalowych, które rzecz jasna okażą się jeszcze bardziej gustownym prezentem. Nadruki wykonujemy także na touch penach, zestawach piśmienniczych, piórach, zakreślaczach, ołówkach czy etui na przybory piśmiennicze. Nietuzinkowym wyborem okażą się natomiast długopisy ekologiczne, które przekonają klientów i kontrahentów o tym, że nasz firma za cel stawia sobie, tak aktualną dzisiaj, walkę o poprawę kondycji środowiska. Wszystkie grafiki drukujemy na produktach przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala na właściwą kalibrację obrazu i zachowanie jego wysokiej rozdzielczości, niezależnie od rozmiaru logo.

Wyjątkowe promocje na długopisy reklamowe

Skorzystaj z wyjątkowej promocji logopisy.pl. Przy zamówieniach długopisów nią objętych płacisz jedynie za produkty, podczas gdy usługa ich znakowania jest zupełnie darmowa.