Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Nowy styl i jego działalność

Nowy Styl to europejski lider w zakresie kompleksowych rozwiązań dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Model biznesowy firmy powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie, który skupia się na dostarczeniu klientom usługi wyposażenia wnętrz na podstawie dogłębnej analizy specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Oferta firmy dedykowana jest klientom B2B. Posiada biura w 19 krajach Europy i na Bliskim Wschodzie.

Nowy Styl – podstawowe informacje

Firma ta wyróżnia się bardzo dobrym zrozumieniem potrzeb klientem, innowacyjnością oraz otwartą na zmiany kulturą organizacyjną. Dzięki temu stała się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w swojej dziedzinie na całym kontynencie. Roczny przychód wynosi około 460 milionów Euro. Ma w posiadaniu międzynarodową sieć dystrybucyjną, w skład których wchodzą lokalne struktury sprzedaży w 16 krajach na świecie. Zatrudnia miejscowych menedżerów i pracowników, dzięki którym efektywniej docierają do konsumentów, dopasowując ofertę.

Firma składa się z grupy specjalistów o zróżnicowanych kompetencjach i kwalifikacjach, co pozwala na zbadanie potrzeb, przejście przez cały proces sprzedaży i koordynacji projektu aż po jego realizację. Charakteryzuje ich duże doświadczenie we współpracy z firmami z całego świata oraz pełne zaangażowanie w każdy realizowany projekt. Ponadto to elastyczna firma, która w sposób kompleksowy odpowiada na potrzeby klientów. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie na rynku o międzynarodowym zasięgu, realizując projekty w ponad 100 krajach na całym świecie.

Działalność firmy

Nowy Styl zajmuje się wyposażaniem nowych biurowców, miejsc konferencyjnych, kin, stadionów, obiektów muzycznych, sportowych, wielofunkcyjnych, terminali pasażerskich, hoteli oraz obiektów medycznych. Wśród grupy klientów znajdują się międzynarodowe korporacje takie jak DS Smith, Honeywell, Deloitte czy ABB, instytucje kulturalne, np. NOSPR w Katowicach czy Opera w Monachium oraz stadiony w Polsce i Francji, na których odbyły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2012 r. i 2016 r. Siedziska firmy zostały także wybrane do stadionów budowanych na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze.

Oferta Nowego Stylu

Wszystko po to, by zdobyć uznanie klientów na całym globie w portfolio zamieszczono kilka przeróżnych marek produktowych, które występują pod ogólnym szyldem Nowego Stylu. Mowa tutaj o Kusch+Co, Sitag, Forum Seating oraz Stylis. Oferta dotycząca różnych rozwiązań meblowych została zaprezentowana w 33 showroomach umiejscowionych w Warszawie, Londynie, Paryżu, Düsseldorfie, Monachium, Pradze, Bratysławie, Moskwie i Dubaju. Produkcja flagowych produktów odbywa się w kilkunastu zakładach produkcyjnych wyposażonych w innowacyjne technologie w Polsce, Niemczech, Francji, Szwajcarii, na Ukrainie, w Rosji i Turcji. Co w sumie daje 220 000 m2 powierzchni produkcyjnej oraz 112 500 m2 powierzchni magazynowej w różnych krajach europejskich.

Artykuł powstał przy współpracy z Nowy Styl.