Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Polecane książki z ekonomii

książki o ekonomii

Ekonomia jest Twoim konikiem i szukasz ciekawych publikacji z tego zakresu? A może studiujesz i interesują Cię uniwersyteckie publikacje o ekonomii? Za wiele z tych książek trzeba sporo zapłacić, a biblioteki i miejskie antykwariaty nie sprostają wymogom, dysponując ubogą ofertą w tej dziedzinie. Jakie są popularne książki o ekonomii i gdzie znaleźć świetne publikacje w dodatku za niewielkie pieniądze?

Polecane książki z ekonomii – które warto przeczytać?

Jakie są najbardziej polecane i najchętniej kupowane książki o ekonomii? Wszystko zależy od Twoich potrzeb i upodobań. Studenci chętniej sięgną po praktyczne, akademickie wykłady opatrzone ćwiczeniami, takie jak matematyka dla studentów ekonomii, lub podstawy ekonomii, bogate w testy i zadania utrwalające wiedzę teoretyczną.

Z kolei pasjonaci ekonomii sięgną po takie publikacje jak chociażby Ekonomia przyszłości. Wokół nowego pragmatyzmu Grzegorza W. Kołodko, uznanego za pierwszego poleskiego ekonomistę, albo zgłębią wiedzę na temat giełdy. Chętnie “wkroczą” też w świat bankowości lub matematyczne modele równowagi w ekonomii.

Nie lada gratką dla wszystkich zainteresowanych ekonomią będzie także leksykon dorobku jednego z największych ekonomistów naszych czasów Ludwiga von Misesa. Jego Kompendium myśli ekonomicznej cieszy się ogromną popularnością i każdy młody oraz zaawansowany ekonomista wie, że to jedna z ważniejszych postaci w dziedzinie ekonomii.

Ekonomia to przedmiot Twoich zainteresowań, ale dopiero od niedawna sie nią interesujesz i jesteś początkujący w tej dziedzinie?  Polecane książki o ekonomii dla początkujących z pewnością pomogą Ci zrozumieć meandry związanych z nią zagadnień.

Gdzie znaleźć dobre książki o ekonomii?

Każdy doświadczony ekonomista wie, że najlepszy zysk to znalezienie idealnej oferty w najniższej cenie. Nieważne, czy chodzi o prowadzenie firmy, czy… zakup książek! W tej kwestii nie lada gratką okazuje się SkupSzop – internetowy antykwariat, inny niż wszystkie, ponieważ oferuje Ci najwięcej rozmaitych publikacji w świetnej cenie, a w dodatku stwarza możliwość sprzedaży książek, których już nie czytasz. To ekonomia w najlepszym wydaniu!

SkupSzop oferuje Ci książki o ekonomii, które mogą  okazać się bardzo pomocne nie tylko dla studentów i  osób zawodowo zajmujących się tego rodzaju zagadnieniami, ale również dla czytelników, których ciekawią zjawiska i procesy związane z ekonomią. Ciekawe i polecane książki ekonomiczne, które warto przeczytać znajdziesz na stronie https://skupszop.pl/ksiazki/biznes-ekonomia-marketing/ekonomia-145852. Wejdź i zobacz, ile możesz zaoszczędzić i jak wiele możesz zyskać, korzystając z jednego z największych antykwariatów internetowych w Polsce. Ofertę SkupSzopu możesz przejrzeć choćby zaraz, bez wychodzenia z domu, siedząc wygodnie we własnym fotelu. Komfortowo, prawda?