Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Sklep z produktami Apple – Lantre Premium Reseller

apple

Sklep z produktami Apple powinien nadążać za ciągle rozwijającą się technologią. Szukasz podpowiedzi, jaki dobrać sprzęt do swoich potrzeb i wymagań? A może chcesz zabezpieczyć serwis dla swoich urządzeń? Autoryzowany sklep Lantre zaoferuje rozwiązania.

Autoryzowany sprzedawca Apple – co to oznacza?

W Polsce nie ma oficjalnych placówek Apple Store – to one oferują najszersze zaopatrzenie oraz profesjonalną, pozytywnie zakręconą na punkcie produktów Apple obsługę np. w Wielkiej Brytanii. Gdy szukasz w naszym kraju fabrycznie nowego, objętego gwarancją sprzętu Apple, najlepiej udać się do autoryzowanego sprzedawcy Apple. Kupisz tam produkty Apple, które można bez problemu oddać do jednego z autoryzowanych serwisów Apple w Polsce. Dokładną listę autoryzowanych sprzedawców Apple znajdziesz na oficjalnej stronie producenta. Sklep Lantre również się na niej znajduje.

Dostępne u nas produkty Apple

Jako autoryzowany sprzedawca Apple, Lantre posiada w swojej ofercie cały asortyment marki. Takie produkty jak MacBook, iPhone czy też iPad dostaniesz u nas od ręki. Specjalizujemy się także w nowościach marki Apple, które są dostępne w sklepie, gdy tylko trafiają na polski rynek.

U nas możesz dobrać akcesoria do sprzętu Apple, takie jak głośniki, słuchawki AirPods lub pomocny na co dzień, lokowany na nadgarstku Apple Watch. W sklepie znajdziesz również produkty z serii iMac oraz Mac Mini. Dostarczamy markowe etui na iPhone’y, pokrowce na laptopy oraz torby. Na cały dostępny u nas sprzęt złożysz zamówienie przez Internet, nie ruszając się z domu.

Najnowsza seria – MacBook Pro 13 M2

Wieloletni specjaliści od sprzętu elektronicznego, którzy pracują w Lantre, z dumą mogą zaoferować klientom najnowszego MacBooka 13 M2. Dostępny tylko w wybranych salonach w Polsce, najnowszy Mac jest sprzętem o eleganckiej obudowie znanej z serii M1, ale wyposażonym w potężną moc czipu Apple M2. Dzięki niemu zapewnia zdecydowanie większą wydajność w porównaniu do poprzednika.

Programy typu Affinity Photo działają o 40% sprawniej niż w przypadku MacBooka Pro 13 M1. Pozwala to na lepszą obróbkę wideo oraz szybsze tworzenie prac graficznych. Mac 13 M2 bez wysiłku obsługuje nawet wymagające aplikacje.

Oferta Lantre dla klientów indywidualnych

Oferujący każdy produkt Apple sklep online Lantre przygotował dla wielbicieli marki specjalną ofertę Service Pack. Możliwość jej wykupienia mają wszyscy nabywcy, podczas zamawiania u nas sprzętu Apple. Pakiet pozwala uzyskać dostęp do darmowej naprawy gwarancyjnej przez okres roku do trzech lat od dnia zakupu, zależnie od wybranej opcji Service Pack.

W tym czasie, Lantre gwarantuje dostarczenie uszkodzonego sprzętu door to door – od klienta do autoryzowanego serwisu Apple. Uprawnia także do dostępu do urządzenia zastępczego na czas naprawy.

Pakiet Service Pack to nie wszystko. Do Twojego koszyka na stronie Lantre mogą trafić urządzenia, za które zapłacisz w wygodnych ratach. Klienci mają do wyboru raty lub odroczenie płatności. Najbardziej korzystna oferta dostępna jest dla osób wykupujących pakiet ochrony Service Pack.

Oferta dla biznesu

Czy to wielkie przedsiębiorstwo, czy lokalny sklep, Apple to moc ułatwień w prowadzeniu własnego biznesu. Warszawa, Wrocław czy Kraków – w każdym wielkim mieście przyda się niezawodny, inspirujący sprzęt z nadgryzionym jabłuszkiem. Dla osób prowadzących własną działalność, Lantre Premium Reseller oferuje dostęp do produktów Apple w atrakcyjnych cenach.