Biznes informacje – wywiady biznesowe, pomysły na biznes
Image default
Internet

Doinwestowana i usprawniona strona internetowa

Zapewne posiadasz już stronę internetową, której nazwa od razu kojarzy się z Twoją firmą. Czy zastanawiałeś się w jaki sposób mógłbyś zainwestować pieniądze w jej rozwój, tak aby jej treść dotarła do większej ilości odbiorców?

Inwestycja w optymalizację i pozycjonowanie strony

Pozycjonowanie strony to proces długi i wymagający dużej precyzji. Nie zlecamy tego firmom mało doświadczonym, ponieważ możemy bardziej zaszkodzić naszej stronie np. poprzez złapanie filtra lub zbanowanie.
Nawigacja strony – Dobra nawigacja strony pomoże klientowi odnaleźć interesujący go dział i utrzymać go dłużej na naszej stronie. Dodatkowo ułatwi to wyszukiwarce znalezienie odpowiedniej kategorii na naszej stronie.
Szybkość wczytywania strony – Jedna z podstawowych cech naszej strony. Jeżeli strona ładuje się zbyt długo, klient zrezygnuje z jej przeglądania. Duża liczba użytkowników przegląda strony na urządzeniach mobilnych.
Analityka strony – Warto zainstalować na naszej stronie firmowej skrypt analizujących ruch na naszej stronie. Doskonałym do tego narzędziem jest Google Google Analytics. Narzędzie to pokaże nam ile osób w danym okresie czasowym przebywało na naszej stronie, jak długo to robili oraz z jakie odnośniki przekierowały ich na naszą stronę ( w tym informacje po jakich stronach kluczowych nasz serwis został wyszukany w wyszukiwarce Google )

Warto zainstalować na naszej stronie firmowej skrypt analizujących ruch na naszej stronie. Doskonałym do tego narzędziem jest Google Google Analytics


Grafika i zdjęcia
– Warto dodać tagi do naszych zdjęć co ulepszy pozycjonowanie, a także sprawdzić je pod względem jakości i rozmiarów czy są odpowiednio wpasowane w naszą stronę.

Responsywna strona internetowa – Dostosuj swoją stronę do urządzeń mobilnych. Najnowsze skrypty posiadają taką opcję dostosowując widok naszej strony do urządzeń mobilnych takich jak tablety i telefony komórkowe.

Podsumowując:

Ważne aspekty na które warto zwrócić uwagę:

    • Responsywna strona internetowa
    • Grafika i zdjęcia
    • Analityka strony

 

Powiązane artykuły

Biznes filmowy na YouTube – co decyduje o sukcesie

teoriabiznesu.pl

Poprawiamy jakość obsługi klienta cz 2

teoriabiznesu.pl

Poprawiamy jakość obsługi klienta – analiza ruchu i społeczność

teoriabiznesu.pl