Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Internet Reklama

Nowa strona internetowa banku Santander

nowa strona Santander banku

Od jutra klienci banku Santander będą mogli korzystać z nowej odsłony strony internetowej. Według zapewnień, ma ona być nowoczesna, przejrzysta, a co najważniejsze jeszcze lepiej przystosowana do urządzeń mobilnych. Co się zmieni w wyglądzie strony internetowej banku Santander? Czy w związku z wdrożeniem strony czekają nas przerwy w dostępie do usług?

Od jutra nowa strona internetowa banku Santander

Osoby korzystające z dotychczasowej domeny banku Santander, będą to mogli robić w niezmienionej formie. Oznacza to, że adres strony internetowej pozostaje bez zmian, a co za tym idzie do bankowości zalogujemy się w niezmieniony sposób. Dodatkowo grafika oraz użyteczność strony została przygotowana tak, aby przeglądający stronę czuł się swobodnie.

Nowa strona santander.pl została przygotowana zgodnie z koncepcją user-centered design – czyli użytkownik w centrum uwagi. (…) Finalny kształt nowego serwisu to efekt dialogu i współpracy, które realizujemy również w innych obszarach, zgodnie z hasłem „Bank Jaki Chcesz” – mówi dyrektor departamentu omnichanel w banku Santander Polska.

Nowe funkcje na stronie

Santander zapowiedział, że oprócz wygodnego przeglądania strony, serwis zostanie wzbogacony o nowe funkcje. Należeć do nich będą flirty pozwalające na dopasowanie lub porównanie produktów do indywidualnych potrzeb oraz dodatkowe narzędzia takie jak konfiguracja dodatkowych usług do Konta Jakie Chcę, a także kalkulator oferty kredytowej, który jest dostępny w bankowości internetowej i mobilnej.

Dodatkowo użytkownicy nowej strony skorzystają z sekcji „bank porad” w której znajdą poradniki i materiały edukacyjne przybliżające bankowość. Bank zapewnia, że poruszanie po nowej stronie będzie łatwe dla użytkownika. bez względu na stopień zaawansowania i wiedzy na temat cyfrowych rozwiązań. Strona przystosowana będzie do każdego urządzenia mobilnego, takiego jak tablet, smartfon czy komputer stacjonarny. Co ważne, bank Santander zadbał także o wygodę użytkowników niedowidzących oraz niewidomych.

W nocy, 31 maja 2019 roku, dotychczasowa strona zostanie wyłączona. Dostępne bada ikony usług związanych z logowaniem do serwisu.

źródło: Santander.pl

Powiązane artykuły

Santander zapowiada przerwę techniczną

teoriabiznesu.pl

Santander i dyrektywa Unijna PSD2 – zmiany w logowaniu

teoriabiznesu.pl

WBK pod nowym szyldem. Bank zmienia nazwę na Santander

teoriabiznesu.pl