Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Internet Startupy

Portale biznesowe – wiadomości i informacje ze świata biznesu

biznesowe strony internetowe

Poniżej przedstawiamy listę portali biznesowych, skupiających się na wydarzeniach gospodarczych, informacjach bankowych, ostrzeżeniach przed nieuczciwymi praktykami oraz giełdzie. Przodującymi stronami internetowymi, poruszającymi te zagadnienia są z pewnością takie portale jak Money.pl i Bankier.pl. Czy któreś portale zasługują jeszcze na szczególną uwagę?

PrNews.pl

Pierwszym z portali na który zwracamy uwagę jest PrNews.pl. Strona działa od 2002 roku, a od 2006 roku należy do grupy serwisów Bankier.pl. Sam fakt należenia do grupy jednego z najpopularniejszych serwisów w Polsce, czyni stronę Prnews.pl rzetelnym źródłem informacji. Czytelnicy znajda tam informacje o nowościach wprowadzonych przez banki, ostrzeżeniach finansowych, analizy czy poradniki. Przejrzyste menu dzieli stronę na poszczególne banki oraz produkty bankowe takie jak kredyty, konta, lokaty itp.
Portal Prnews.pl jest pozycją obowiązkową, jeśli chcemy wiedzieć na bieżąco jakie udogodnienia wprowadzają banki oraz co się dzieje w świecie finansów.

CEO.com.pl

CEO.com.pl to kolejny portal zasługujący na uwagę. Regularne wpisy oraz rzetelna wiedza czyni portal źródłem wartościowej wiedzy na temat finansów, prawa, podatków czy technologii. Dodatkowo stanowi źródło wiedzy dla przedsiębiorców prowadzących lub dopiero zakładających działalność gospodarczą. Portal podzielony jest na kategorie – aktualności, rynki, raporty i analizy. Fanpage zrzesza ponad 4000 fanów na facebooku.

ispolka.pl

Ispolka.pl to kolejny portal zasługujący na uwagę osób, szukających wiedzy dotyczącej aktualności biznesowych. Co prawda najnowsze wpisy są z 2018 roku, to jednak można znaleźć tutaj wiedzę dotyczącą kariery i rozwoju, marketingu czy księgowości.

Money.pl i Bankier.pl

Money.pl, podobnie jak Bankier.pl to portale których nie trzeba nikomu przedstawiać. Znajdziemy tutaj najnowsze informacje dotyczące biznesu, giełdy, gospodarki, księgowości i podatków. Wydarzenia w świecie biznesu są aktualizowane na bieżąco, a wiedza dotycząca najnowszych trendów w prowadzeniu biznesu sprawia, że portal money.pl i bankier.pl jest jednym z najpopularniejszych serwisów w tej branży.

Pozostałe portale zasługujące na uwagę:

  • Puls Biznesu
  • Gazeta Prawna
  • E-gospodarka
  • Forbes