Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Motoryzacja

MINI Clubman w atrakcyjnej cenie

Dla miłośników marki MINI przygotowano specjalny abonament, dzięki któremu każdy model jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wybrać odpowiednią dla siebie wersję cenową, by jeździć wymarzonym samochodem. Zdecydowanie warto przyjrzeć się modelowi MINI Clubmen, który oferuje prestiż i wpisuje się w charakterystykę auta premium. To świetny wybór dla singli, którzy nie lubią kompromisów i wymagają wygody jazdy i piorunującego efektu wizualnego. Dowiedz się więcej na temat tego modelu i wyjątkowej oferty od Miniabonament.

Miniabonament skrojony na miarę

Miniabonament pozwala wybrać samochód w dowolnym przedziale cenowym. Wielkość tego przedziału ustalona jest na podstawie możliwości finansowych klienta. Wybierając MINI Clubman, nie trzeba posiadać pełnej kwoty potrzebnej do zakupu nowego samochodu. Płatności rozłożone są na korzystne raty. Po zakończeniu umowy, MINI Clubman nie musi być sprzedany, by klient mógł nabyć nowy model. Jest to wygodne, tym bardziej że sprzedaż używanego samochodu jest coraz trudniejsza i wymaga więcej czasu. Nie każdy go ma, ale też nie każdy umie sprzedać auto  tak, by na tym nie stracić. Przecież nie każdy jest specjalistą od aut, ale każdy chciałby jeździć wyjątkowym modelem, nieprawdaż? Miniabonament zdejmuje tę odpowiedzialność i sprawia, że klient w kilka minut może dostać nowy samochód.

MINI Clubman uniwersalną propozycją dla każdego

MINI Clubman to samochód, który jest obecny na rynku od 2007 roku. Zalicza się go do segmentu B. To niewielkie kombi, które powstało w oparciu o model MINI One. To auto dla wymagających kierowców. Paleta silnikowa jest zbliżona do innych modeli. Silniki benzynowe 1,6 to moc 98 KM, 122 KM, 184 KM albo 211 KM. Natomiast Diesle to 112 KM lub 143 KM. Model ten można dowolnie konfigurować i dopasować do indywidualnych preferencji. MINI Clubman to także propozycja dla osób ceniących sobie estetykę i jakość. W MINI Clubman na uwagę zasługują wygodne siedzenia, łagodnie oświetlone wnętrze czy wysoka jakość materiałów. To również urzekający design i kokpit uzupełniony o ekran 8,8”. W samochodzie nie brakuje najnowszych technologii łączących w sobie rozrywkę i bezpieczeństwo jazdy. Warto go wybrać ze względu na charakter MINI w nieco większym wydaniu.

Korzyści i efektywność

Miniabonament zapewnia korzystne raty i dostęp do modeli, które w innych warunkach mogłyby nie być dla klienta dostępne (np. brak oszczędności czy zdolności kredytowej). Ta oferta to również atrakcyjny pakiet usług dodatkowych, którego koszty ujęte są na jednej fakturze. Pakiet ten obejmuje zarówno przeglądy serwisowe, wymianę części eksploatacyjnych, pełne ubezpieczenie (OC, AC, NNW), Assistance i auto zastępcze. Kierowca otrzymuje też opony letnie i zimowe wraz z sezonową ich wymianą i możliwością przechowywania ich w serwisie. Dzięki temu klient nie tylko może jeździć eleganckim, mocnym i ergonomicznym MINI Clubman, ale również korzystać z usług dodatkowych, które są potrzebne w każdym samochodzie, a o które zwykle trzeba dbać samemu. Pozwala to na komfort wynikający z zapisów miniabonamentu.

Miniabonament to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się, gdy nie dysponuje się wystarczającymi środkami, by kupić własny samochód, a potrzebny jest reprezentacyjny i przyciągający uwagę model. MINI Clubman spełnia te funkcje, a dzięki temu, że dostępny jest w miniabonamencie, każdy może sobie na niego pozwolić.