Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Motoryzacja

Podróż taksówką Opti po Warszawie

Podróż biznesowa do innego miasta z reguły wiąże się z odwiedzeniem kilku miejsc w krótkim czasie. Może to być podróż z dworca, lub lotniska, do hotelu, a następnie spotkanie biznesowe w drugiej części miasta. Mniejsze miejscowości mogą nie stanowić problemu jeśli chodzi o sposób przemieszczania się. Inaczej rzecz ma się na przykład w stolicy Polski – Warszawie.

Konkurencyjność na rynku przewozów po mieście sprawiła, że istnieje wiele sposobów na przemieszczenie się z punktu A do punktu B w rozsądnej cenie.

Najpopularniejszą formą przemieszczania się – poza transportem publicznym – są nadal przejazdy taksówkami. W Warszawie jest kilku przewoźników, a jednym z nich jest firma Opti.

Na cenę przejazdu taksówkami może wpłynąć kilka czynników. Na przykład:

  1. odległość pomiędzy miejscem startu a dojazdu
  2. taryfa – strefa taksówkarska oraz godziny podróży
  3. dodatkowe usługi, na przykład za taksówkę typu bagażówka czy też za dowiezienie przesyłki lub opłata za przewóz zwierząt

Opti  w Warszawie

Opti to korporacja posiadająca duże doświadczenie w przewozie osób indywidualnych, a także klientów biznesowych. Dostępność 24/7 w trzech krajach czyni z niej jedną z najchętniej wybieranych firm taxi w Warszawie. W zależności od rodzaju kursu, klient może wybrać odpowiedni dla siebie środek transportu. Więcej o przewoźniku można przeczytać na stronie: https://opti.global/pl/warszawa

Użytkownicy smartfonów mogą skorzystać z aplikacji mobilnej dostępnej na system Android, lub iOS aby szybko zarezerwować taksówkę.

Aplikacja mobilna Opti

Klienci zamawiający przejazd taksówką w mieście Warszawa, mogą skorzystać z wygodnej aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne. Wystarczy podać adres początkowy oraz cel podróży, a także standard samochodu jakim chcemy się przemieszczać.

Do najważniejszych funkcji aplikacji należy:

  • Płatność za pomocą karty z poziomu aplikacji
  • 3% zwrotu od każdego zrealizowanego zamówienia, które jest odkładane na bezpłatny przejazd
  • Szybka rezerwacja taksówki
  • Przyjazd taxi o dokładnie określonej godzinie
  • Wyliczenie kosztu przejazdu

Do podstawowych zalet Opti należy fakt, że klient już przed wejściem do taksówki wie ile zapłaci za przejazd. Cena jest zagwarantowana i nie ulega zmianie nawet podczas stania w korku.

Wybór sprawdzonego przewoźnika to nie tylko niska cena, ale także bezpieczeństwo przejazdu. Dlatego warto zawsze wybierać zweryfikowane i dokładnie oznaczone firmy przewozowe.

Powiązane artykuły

BOLT i E-licencja na usługi taxi Kolejny krok w poprawie bezpieczeństwa?

teoriabiznesu.pl